Wpis do nieistniejącego bloga

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
W końcu urodziło nam się wytęsknione dziecko. Obrotny tatuś przygotował kącik dla małej dziewczynki. Wstawił kołyskę wykonaną przez miejscowego stolarza. Pierwszy w życiu kącik wypełniony zabawkami. Chociaż trzeba powiedzieć, że tatusia ciut poniosło. Przede wszystkim przy zakupie misi. Bo że niedźwiadki lubić malutka będzie to oczywiste.

dziecko

Autor: Billy Metcalf Photography
Źródło: http://www.flickr.com
Teraz jednak zabawki grzecznie wyczekują aż ich właścicielka podrośnie na tyle, aby się nimi zainteresować. W tej chwili potrzebne są akcesoria do butelek. Co prawda używane tylko w czasie spacerów po naszym ulubionym szczyrkowskim deptaku lub też wówczas gdy mamusia ma wychodne u cioci „M”.

Dziś w wiosenny dzień mała Zosia wystrojona w niebieska sukienkę oraz w buciki dla niemowląt (takie jak tutaj: świetne buciki dla niemowląt) odpoczywa na kocyku a jakże inaczej – w misie. Po ogródku krząta się tata, a to przygląda się ogrodowym drzewkom a to pogłaska rudego kotka. Starszy brat w drugim kącie ogrodu namalował „Elfa” pociąg.

Dzisiaj przedstawiamy powyższy artykuł – jeżeli jest on pomocny również dla Ciebie, to kliknij, a więcej zobaczysz tu (https://www.itb.pl/laboratorium-akredytowanie.html). Przekonaj się, może to także wyda Ci się ciekawe.

Każdy w tej rodzinie ma jakieś zainteresowania. Tata jest namiętnym słuchaczem „Trójki” i lubi dzieła historyczne. Mamusia uwielbia literaturę, kocha rysować co całkiem dobrze jej wychodzi (to zrozumiałe kiedy mieszka się w tak pięknej, górskiej miejscowości).

W ogrodzie panuje lekkie podniecenie, wszyscy oczekujemy zaproszonych gości. Sezon grillowy otwarty. Ma za chwilę przybyć brat gospodarza z rodzinką. Wszystko już jest przygotowane, grill ogrodowy przygotowany. Wraz z głównym gościem do ogrodu zawitają dwie kilkuletnie dziewczynki – córeczka brata z przyjaciółką, już je widzimy jak wychodzą z auta. Jedna z nich ubrana w sukienkę w grochy i balerinki dziecięce. Druga zaś młoda dama wystroiła się w kolorowy rozpinany sweterek, niebieskie dżinsy, dziecięce botki i torebkę. Przedmioty dokładnie jak w tym miejscu: ładne baletki dziecięce.

Skoro już wszyscy przyjechali, mężczyźni wzięli się ochoczo do kucharzenia zaś panie – łącznie z tymi młodszymi – wzięły się za przygotowanie sałatek, jabłkowych chipsów i przybieranie pucharów lodowych świeżymi owocami.

Chcesz znaleźć coś podobnego na omawiany na tej stronie temat? Kliknij tutaj – ta użyteczna witryna (http://wilanow.varsovia.edu.pl/) z pewnością może rzucić nowe światło!

Dla mężczyzn piwo, lecz nie powiem jakie.
I ja tam byłem mleko i miód piłem …

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *