Obrazy drukowane na płótnie w roli gustownej dekoracji wnętrz

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Dziś profil drukarni zmienił się znacznie. Podstawowym produktem są głównie ulotki, wizytówki i plakaty, które po dłuższym czasie nadal cieszą się powodzeniem. Dodają one pomieszczeniom lekkości i oryginalnego wyglądu. W ostatnich latach modne stały się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może nam zagwarantować niesamowity efekt.

Przypuszczalnie każdy z nas w młodości wieszał w pokoju fotoobrazy idoli, ulubionych kapeli i aktorów. Byli i tacy, którzy wyklejali nimi każdy centymetr ściany, reszta tylko szkło na drzwiach.

Salon i jego wystrój

Autor: Ryan
Źródło: http://www.flickr.com

Kiedy mamy zamiar zaaranżować ścianę, w naszej głowie szaleją pomysły, a my cały czas mamy dylemat, jak wzbogacić ścianę w naszym salonie. Tymczasem nasze komputery zapełnione są zdjęciami, z którymi wiążą się piękne wspomnienia i z których powinniśmy wymyślić ładny plakat.

Zainteresowały Cię wątki stworzone w naszym artykule? Czujesz jednak niedosyt? W takim razie zapraszamy do kolejnej strony – naciśnij tu kompozycje kwiatowe i wejdź tam.

Czas je pokazać! Z wykorzystaniem technologii druku cyfrowego możemy wydrukować prywatne zbiory zdjęć jak i projekt graficzny na prawdziwym plakatami, które zamienią się w najprawdziwsze obrazy gotowe do powieszenia na ścianie.

Z domowej kolekcji wybierzmy zdjęcie, które kojarzy nam się z miłymi chwilami. Jeśli jest to zdjęcie ze starego, rodzinnego zbioru, możemy je zeskanować. Zgrajmy swój plik ze zdjęciem, a następnie poszukajmy w internecie drukarni w naszej okolicy, wpisując frazę: plakaty Wrocław. Zespół wykwalifikowanych osób niewątpliwie postara się uczynić wszystko, aby format, przygotowanie pliku i efekt drukowanego obrazu spełnił nasze oczekiwania.

fototapeta samochód

Autor: Andrew Caw
Źródło: http://www.flickr.com

Gdzie najlepiej umieścić plakat? Wszędzie. Czy to w sypialni czy nawet łazience, ciekawie dopasowany plakat nada wnętrzu zupełnie innego wyrazu. Plakaty stanowią również rewelacyjny pomysł na nadanie wyrazu przestrzeni w biurze lub pubie

.

Nieskończoną możliwość zastosowań zaproszenia zapewnia przede wszystkim ogromna liczba motywów, która się na nich znajduje. W celu bliższego zapoznania się z tematem możemy zajrzeć do sieci, wpisując temat: ładne zaproszenia .

Produkowane na dobrym gatunkowo papierze, oprawiane w ramy, gwarantują designerski klimat wnętrzom w których znajdą swe miejsce. Tak, to prawda – nastał „złoty okres” zaproszeń!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *