Czym jest mobilny serwis TIR, dla której osoby jest on wykonany oraz w jakim miejscu on właściwie działa?

Kategorie Transport i przemysłowe aktualności
W dniach PRL każdy kierujący powinien był się znać na swym samochodzie, gdyż nie było wtenczas sieci różnych warsztatów, jakie mogłyby dopomóc im w razie awarii.

Nie można było nawet o tym śnić, zresztą wszyscy ludzie posiadali o wiele poważniejsze kłopoty niżeli zepsute samochody.
pojazd - odzwierciedlenie

Autor: kroszk@
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie z kolei kompletna kwestia prezentuje się znacznie korzystniej i to także w wypadku samochodów transportowych.

Wejdź naszą następną stronę. Tam zamieściliśmy interesujące wiadomości. Prosimy – doczytaj szczegóły. Będzie nam niezmiernie przyjemnie, jeżeli posty przypadną Ci do gustu.

Nie tylko możemy mieć nadzieję na poradę różnych kierujących (co ma miejsce również na wschodzie Europy, gdyż w Rosji dystanse (sportwheels.pl/product-pol-51756-GMP-ITALIA-STELLAR-5×112-10×22-ET50-Imb-OE-GLC.html) między poszczególnymi miejscowościami są niezwykle znaczne), lecz również na wyspecjalizowane spółki, jakie oferują tzw. mobilny serwis TIR. Czym on jest nie należy chyba żadnemu człowiekowi mówić. Okazuje się być to pomoc drogowa, jaka w wypadku usterki przybędzie w dowolne miejsce na obszarze Starego Kontynentu po to, ażeby zreperować na miejscu daną awarię. Sęk w tym, iż ciągnięcie tak dużego auta jak TIR jest niezwykle kosztowne oraz skomplikowane, zatem o wiele korzystniej jest zreperować go na miejscu. Nawet jeśli mieści się ono kilkaset km od siedziby spółki, jaka taki ruchomy serwis oferuje.

wydatek

Autor: Valder137
Źródło: http://www.flickr.com
mobilny serwis tir

Autor: Gobierno Cholula
Źródło: http://www.flickr.com
A jakie ponadto usługi oferuje korporacja, która oferuje mobilny serwis TIR? Przecież sam dojazd niezależnie od jego długości danego kłopotu jeszcze nie naprawi. Więc zasięg czynności jest niezwykle znaczny i zawiera tego typu czynności jak: naprawy silników, reperacje osprzętu silnika czy też wymiany tarcz.

Jeśli jesteś kierowcą TIR na pewno pamiętasz numery kontaktowe do spółek, które prowadzą mobilny serwis TIR. Warto jest posiadać gwarancję, że dane są aktualne, gdyż ani razu nie jest wiadome, co może wydarzyć się na drodze.