Interesujesz się samochodami? Pomyśl o otwarciu własnego komisu samochodowego. Wystarczy, że znajdziesz znakomicie położony jak też utrzymany w porządku plac, a także zatroszczysz się o atrakcyjną reklamę swojej działalności.

fotogram - sklep

Autor: Daniel Jolivet
Źródło: http://www.flickr.com
Na czym polega ten biznes? Właściciel czterokołowca poleca sprzedaż własnego samochodu posiadaczowi komisu samochodowego. Ten pierwszy wyznacza cenę, jaką potrzebuje otrzymać za samochód. Posiadacz komisu samochodowego zyskuje na prowizji, jaka zostaje ustalona od sprzedanego auta.

Ten artykuł zawiera ciekawe dane na omawiany wątek, ale jeśli chcesz poznać zbliżone aktualności, to szczegółowo prześledź solidne informacje (https://blyss.pl/produkty/przyczepy/przyczepy-do-przewozu-koni).

Komisy samochodowe cieszą się dużym powodzeniem pośród osób, które potrzebują pozbyć się starego samochodu i kupić nowy. Dlaczego? Właściciel, wstawiając pojazd do autokomisu, nie musi w ogóle przejmować się całym procesem szukania nabywcy. Skup samochodów i wyszukanie klienta to zadanie posiadacza komisu.

Dla posiadacza komisu samochodowego najważniejszy jest plac, na jakim będą eksponowane pojazdy przeznaczone do sprzedania. Jego powierzchnia będzie zależeć przede wszystkim od tego, ile pojazdów planujesz prezentować. Jeżeli myślisz o naprawdę profesjonalnym autokomisie, na placu powinno się bez trudności zmieścić minimum parę – paręnaście czterokołowców. Jak rozkręcisz interes, być może będziesz potrzebować miejsca dla ponad 50, a może i 100 aut. Pamiętaj, iż klienci powinni mieć swobodny dostęp do każdego z wozów. Pamiętaj, że liczą się wymiary po otwarciu wszystkich drzwi czterokołowca – łącznie z bagażnikiem.

Na obszarze nawet najprostszego komisu powinno znaleźć się także miejsce na pomieszczenie biurowe.

Masz chęć na następne ciekawe posty? Nie zwlekaj! Opracowaliśmy ich przecież dużo. Zatem naciśnij i ciesz się ostatnimi opisami.

Przeważnie jest to blaszany kontener, lecz jeżeli ma to być wielki komis samochodowy, wówczas zastanów się nad solidniejszą konstrukcją.