Jak dużo należy zapłacić za pożyczenie samochodu w mieście?

Kategorie Transport i przemysłowe aktualności
Nie każdy jeździ autem na co dzień, by dojeżdżać do pracy, lub jeździć do sklepu, ponieważ miejsce zamieszkania jest zlokalizowane daleko od miasta. Co zrobić w sytuacji kiedy zdarzy się okazja, w której auto przydało by się jak nigdy? Np. na weekendowy wypad, czy też objazdowe wakacje? Zakup na okazyjne użytkowanie nie nie jest nawet brany pod uwagę, gdyż niesie za sobą zbyt duże koszty.

Pro Rent
W takich sytuacjach bardzo przydatna jest oferta Wynajmu auta w wypożyczalni. W Polsce dotąd nie jest to cieszący się największą popularnością sposób na organizowanie sobie transportu. Szczególnie wtedy, gdy z dużym trudem, oszczędzaliśmy środki na wymarzony urlop. Ty sposobem niemała część z tych pieniędzy musiałaby zostać w wypożyczalni a także na stacjach paliwowych.

Czy ten artykuł Ci się podoba? Jeśli tak, to aby zdobyć zbliżone dane na omawiany wątek, spójrz na informacje, one niewątpliwie również przykują Twoją uwagę.

Jakie są koszty wypożyczenia auta na wyjazd urlopowy? Czy to jest opłacalne?

Pomimo tego, że inwestycja i utrzymanie własnego auta, to odczuwalny dla domowego budżetu koszt, warto uzmysłowić sobie, że jeżeli chcemy korzystać z oferty wypożyczalni od okazji do okazji, będzie to znacznie kosztowniejsze niż się tego spodziewaliśmy. Cenniki pokazują bowiem, że nie są one tanie.

Po pierwsze i najważniejsze – to ile zapłacimy za wynajem samochodu w Krakowie (zapoznaj się z ofertą), Warszawie, czy Rzeszowie to suma wielu czynników. Między innymi od jego marki, wyposażenia, terminu lokalizacji wypożyczenia, a także miejsca w którym będziemy chcieli oddać auto. Za wszystkie dodatki i luksusy płacimy oddzielnie, np.

Przygotowaliśmy dla Ciebie następne przyciągające notki na ciekawiący Cię dział. Wejdź do kolejnego wpisu oraz czytaj wpis zawieszenie hydrauliczne.

za dodatkowego kierowcę, który będzie prowadził pojazd – 25 zł na dobę, łańcuchy- to kolejne 300 zł, fotelik dla dziecka – 150 zł.
Z kolei za wynajęcie samego pojazdu zależnie od modelu i marki, np. na 3-14 dni zapłacimy od 50 zł do 2000, za miesiąc od 1500 do 10000. Na dodatek, do ceny za wynajem, trzeba doliczyć kaucję, która może kosztować od 500zł do 2000. Trzeba również wiedzieć, że pożyczając samochód odbieramy go z pełnym bakiem i tak samo należy go zwrócić.


Wypożyczalnie samochodów to fajny biznes i bardzo użyteczna usługa, pod warunkiem, że korzystamy z niej tylko od czasu do czasu. Jeśli jednak podoba nam się jeżdżenie samochodem i zamierzamy robić to częściej, być może to pora na kupno własnego?

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *