Każdy wie, że jeśli dziecko jest zafascynowane jakąś bajką to ochoczo sięga po gry z bohaterami tej bajki. Zastanawiający natomiast jest fakt, że stale tworzone są kolekcje gadżetów związanych z filmami, które swoją premierę w kinach miały dawno temu. Mimo to na wszystkich kontynentach możemy spotkać fanów tych filmowych hitów i co ważne wiele elementów z kinowych produkcji wpisało się w świecie ikon kultury na stałe. Pewnie dlatego klocki lego gwiezdne wojny są, były i na pewno będą jednymi z najczęściej wybieranych kompletów lego.

figurka z klocków na pojeździe

Autor: pangyuliu
Źródło: http://www.flickr.com
Klocki lego Star Wars są pewnego rodzaju gratką dla dorosłych już fanów serii Gwiezdnych Wojen. Spore grono fanów filmu ma w domu zestawy tych klocków. Wierni fani Gwiezdnych Wojen mają wszystko, co pojawia się na rynku począwszy od akcesoriów zabawkowych po profesjonalne kostiumy. Bo ludzie lubiący Star Wars tak naprawdę nigdy się nie starzeją, nadal czują się tak jakby mieli po naście lat i oglądali swój ulubiony film.

SPOSÓB NA SPĘDZANIE CZASU DLA KAŻDEGO

Gwiezdne Wojny to klasyka kina, która do tej pory przynosi milionowe zyski firmom, które tworzą gadżety dla fanów tej serii.

Zaintrygował Cię ten post? Zatem kliknij w link do serwisu bryły geometryczne i rozkoszuj się innymi newsami. W razie pewnych wahań – odezwij się do nas.

Produkcja na przykład serii klocków lego Star Wars to swoistego rodzaju ukłon w stronę fanów, ale też jak wiadomo opcja zarobienia pieniędzy. Do tego nowe pokolenia mogą dowiedzieć się, o co chodzi z tymi gwiezdnymi wojnami i tak Star Wars zyskuje nowych fanów, którzy często nie oglądali filmu, ale już zdążyli pokochać starwarsowe gadżety. Klocki lego to świetna rozrywka nie tylko dla dzieci, ale też dla osób, które już dawno skończyły naście lat. Stąd też pomysł wypuszczenia serii bardziej skierowanej dla osób mających dwadzieścia lat i więcej. Tymi klockami lego z chęcią bawią się całe rodziny.

Klocki LEGO

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com

Pod tym względem wybór Gwiezdnych Wojen był strzałem w dziesiątkę do stworzenia kolekcji klocków lego. Jak wiadomo nie od dziś klocki lego są świetną rozrywką dla wszystkich, a wypuszczenie serii związanej z filmami, to świetny chwyt marketingowy, który sprawił, że klocki lego na nowo odzyskały swój blask.

Masz ochotę zgłębić więcej na ten temat? To świetnie, ponieważ pod linkiem polska przychodnia dublin znajdziesz interesujące informacje, które Cię wciągną.

Zresztą nie tylko klocki lego korzystają z tego filmowego hitu, wiele innych firm wiedząc jak chłonny jest to rynek, też korzysta z Gwiezdnych Wojen by przyciągnąć klientów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *