Należy inwestować swój czas w szkolenia

Kategorie Ciekawostki
Po upadku PRL-u w naszym kraju rozpoczęło funkcjonować sporo przedsiębiorstw – to typowe w kapitalizmie. To oczywiste, że firma musi mieć szefa: w wielu przypadkach szefem jest człowiek, który otworzył ten interes, ale w przypadku choćby większych biznesów, sieci sklepów bądź restauracji, niezbędny jest menedżer, człowiek, który najzwyczajniej w świecie wszystkim administruje, ale nie jest posiadaczem firmy.

szkolenia

Autor: Tau Consulting
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli ktoś chce być porządnym menedżerem nigdy nie powinien zapomnieć o jednym: człowiek się uczy przed autentycznie cały żywot. Czyli w żadnym przypadku nie można założyć, że jesteśmy tymi osobami, które dały radę zjeść wszystkie rozumy. Tak naprawdę tylko pyszałek w taki sposób rozmyśla!

We wszystkich przypadkach należy praktycznie pożądać wiedzy teoretycznej i doświadczenia, zapewne absolutnie każdy się z akurat tym może zgodzić. Fakty są takie, że no ktoś uczęszcza na szkolenia, które są nieustannie organizowane. Bo gdyby było inaczej, pod wpływem słabego popytu ci wszyscy szkoleniowcy byliby zmuszeni rozejrzeć się za innym zarobkiem (kontynuuj).

szkolenie

Autor: Victor1558
Źródło: http://www.flickr.com
Wielce ciekawe są szkolenia menedżerskie organizowane w Londynie: przede wszystkim dlatego, że we właśnie Londynie skupione są najpotężniejsze europejskie przedsiębiorstwa, trudno zatem nie natrafić na fantastyczne szkolenia. Jedyna bariera to oczywiście ta lingwistyczna: w szczególności, iż w wielu przypadkach tylko jakoś się nam wydaje, że znamy angielski. No ale to tylko małe wtrącenie.

Naturalnie szkolenie menedżerskie również w Polsce w wielu przypadkach jest kopalnią wartościowej wiedzy. Na szczęście jeżeli komuś odpowiednio zapłacimy to bez dwóch zdań nie będziemy mieli kłopotów z wyciągnięciem informacji. Bo nawet jeżeli uważamy, że jesteśmy najmądrzejsi na świecie, i tak pewnie nie zakładamy, iż przykładowo 20 inteligentnych, wyspecjalizowanych ekspertów od choćby marketingu wie od nas mniej!

Pamiętajmy zatem tylko jedno: jeżeli nie jesteśmy tymi osobami, które są w zupełności nieambitne, musimy we wszystkich przypadkach z wielką chęcią chodzić na szkolenia. Pewnie pobyt w Sopocie jest lepszą alternatywą, ale ciężko nie dostrzec, że wiedza uzyskana na solidnym szkoleniu błyskawicznie będzie procentowała. Sprawdź inne szkolenia w ofercie

Źródło: futureskills.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *