Własne centrum zabawy – opcja dla spotkań na mieście

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Czy nasze mieszkanie musi być tylko miejscem, w którym relaksujemy się po trudach dnia codziennego? Nie musimy ograniczać domu tylko do takiej funkcji. Zwykle spędzamy w nim stosunkowo niewiele czasu. Rano szybko pędzimy do pracy, często z pustym żołądkiem. Ciepły posiłek jemy zazwyczaj na mieście, a po robocie umawiamy się z przyjaciółmi w pubach lub na kręglach. Często wychodzi na to, że w mieszkaniu już tylko sypiamy. Najwyższy czas to zmienić. Można uczynić ze swojego mieszkania rodzinne centrum rozrywkowe. Ten świetny pomysł nie tylko pomoże nam zacieśnić więzy przyjaźni, ale też zaoszczędzić mnóstwo pieniędzy.

piłkarzyki

Źródło: http://www.vivafitness.pl/
Zacznijmy umawiać z przyjaciółmi u nas w domu. Co raz chętniej takie domowe przyjęcia są preferowane przez młodych. Koniec już czasów umawiania w centrum w modnych barach. Obecnie pragniemy spędzać przyjemne chwile w towarzystwie najbliższych. Możemy w czasie tego typu spotkań towarzyskich pochwalić się swoimi kulinarnymi zdolnościami i przyrządzić jakiś smakołyk. Nasi goście z pewnością będą zachwyceni.

Jeżeli dysponujemy pustym pomieszczeniem, jesteśmy w stanie z powodzeniem przerobić go w domowe centrum rozrywkowe. Niezbędne meble możemy znaleźć w dowolnym porządnym markecie meblarskim. Możemy postawić na środku takiego pomieszczenia stoły do gry w piłkarzyki lub bilard. Na ścianach zawieśmy lotki. Przyda się też malutki stół do gier planszowych i barek z napojami procentowymi.

Jeżeli jesteśmy wielbicielami kinematografii, można urządzić u siebie w domu prywatne kino. Któż z nas o czymś takim nie marzył w czasach młodości? Wielki ekran na całą ścianę, profesjonalne głośniki, mięciutkie kanapy i stoliki na przekąski oraz napoje- marzenie niejednego dzieciaka. Jeżeli tylko dysponujemy wolnym pokojem, możemy to pragnienie łatwo spełnić. Wtedy możemy robić cykliczne seanse, na które będziemy zapraszać swoich przyjaciół. Możemy także zażądać wstępu do naszego kina- może to być samodzielnie przyrządzony smakołyk. Jest to doskonały pomysł na spędzenie udanego wieczoru w gronie najbliższych osób.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *