Szyba nie musi być tylko prześwitującym fragmentem szkła. Zwykłe przezroczyste szyby powoli odchodzą ustępują pola bardziej fantazyjnym rozwiązaniom. Coraz częściej są zastępowane przez zdobnicze naklejki na szybę. Są to różnego rodzaju motywy, którymi można przesłonić nawet całą szklaną powierzchnię. Szybę można także ozdobić dzięki naklejce w ładnym odcieniu, która naklejona na cały obszar szkła, szczelnie zasłoni wnętrze pokoju. Nie denerwujmy się, że z powodu aplikacji w naszym pokoju mniej światła: w środku zostanie tyle samo światła jak po powieszeniu białej zasłony.

Dodatkowo wielokolorowe aplikacje z brokatem, będą lśniły w świetle. Jeśli jednak zakrycie całej tafli szkła nie bardzo nam się podoba, można także wypróbować na wyróżnienie jej pojedynczymi fragmentami aplikacji. Wtedy światło wpuszczane jest przez wcięcia na szablonie.

Żaluzje drewniane

Autor: John Carmichael

Na rynku można znaleźć naklejki z różnymi motywami. Najpopularniejszymi są wzory roślinne. Można je przykleić na szybę lub tylko powycinać ich kształt na kolorowej foli, tak aby przez powycinane szczegóły świeciło w pokoju jasneświatło.

Naklejki te są przygotowane z delikatnej folii, co sprawia,że motyw przypomina witraż. Świetnie pasują do sklepowych witryn czy też innych lokali usługowych.

Nomar

Źródło: Nomar.com.pl

Dużym wzięciem cieszą się naklejki żelowe. W dotyku bardzo miękkie, niesłychanie kolorowe, sprawią ogromną radość każdemu dziecku. Popularne są naklejki o określonych tematach np. bombki mikołaje, sanki, łyżwy, jajka, króliki, baranki, które pasują się do świątecznego udekorowania mieszkania. Dodatkowo są bardzo proste w użytkowaniu: nadają się do mycia, a także naklejać kilka razy, są tak samo widoczne z obu stron szklanej powierzchni. Bez problemu się ściągają i nie zostawiają na szkle trwałych śladów.

Jak myślisz? Czy ten wątek jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w odsyłacz oraz zbadaj praktyczne informacje (https://mtproject.pl/) – pochłoną Cię kompletnie.

Jeśli chcemy otrzymać jakiś unikalny motyw lub rozmiar, wystarczy wklepać w Internet np. reklama Tarnów, aby pojawiła się lista agencji reklamowych, świadczących takie usługi. Przystrajanie okien taką dekoracją jest estetyczne i idealnie pasuje do minimalistycznych pomieszczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *