Przestrzeń gastronomiczna zestawiona z pokojem gościnnym

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Aneks kuchenny w salonie to opcja dość popularna. Tyczy się to nie tylko niewielkich mieszkań, choć w takim wypadku to rozwiązanie jest wyjątkowo użyteczne. W każdym razie, zestawienie kuchni i salonu w jedno niesie ze sobą szereg zalet. Dlaczego opłaca się pomyśleć o takim rozwiązaniu?

Kuchnia otwarta na salon

Autor: designmilk
Źródło: http://www.flickr.com
Pierwsza zaleta zestawienia kuchni z salonem odnosi się do metrażu. Niektórzy podejmują decyzję o usunięciu postawionej wcześniej ściany pomiędzy salon z kuchnią. W ten sposób mieszkanie nabiera dużą ilość przestrzeni.

Spodobał Ci się prezentowany tekst? Więc odsyłam tam – tam odnajdziesz interesujące dane, które są omówieniem opisywanego zagadnienia.

Teoretycznie, zdobywamy jedynie przestrzeń, która przypadała na ścianę. Praktycznie jednak takie połączenie pokojów daje wrażenie znacznie większego mieszkania. Warto pamiętać, że rozległe przestrzenie doskonale pasują do stylistyki modernistycznej. Inspiracje na ten temat możesz podglądnąć na .

Kuchnia zamknięta

Autor: Bill Wilson
Źródło: http://www.flickr.com

Połączenie kuchni i salonu pochwalą także świeżo upieczeni rodzice. Jeśli trzeba przyrządzić obiad, a jednocześnie mieć na oku maluchy, to zadanie takie nie jest łatwe, gdy przestrzeń gastronomiczna jest osobnym pomieszczeniem. Dzieci w kuchni będą się nudzić, a obserwowanie maluchów może skończyć się przypaleniem potraw.

Zaciekawił Cię ten tekst? Zatem spodobają Ci się ekstra źródła (https://multibrand24.pl/Lezanki-c636), które przedstawią Ci masę szczegółów na ten temat. Zachęcamy więc do wejścia w ten link.

Za to wtedy, gdy kuchni i salonu nie dzieli ściana, dzieci będą się radośnie bawić w salonie, a rodzić może gotować posiłek bez strachu, w tym samym czasie uważając na potomków.

Podobnie przedstawia się kwestia gości. Jeśli urządzamy domówkę i przybywa do naszego domu duża ilość znajomych, dobrze byłoby dotrzymać im towarzystwa. Dzięki temu, że kuchnia i pokój gościnny połączone są w jedno pomieszczenie, można zadbać o jedzenie i przy tym utrzymać kontakt z imprezowiczami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *