Arcydzieła na płótnie – stylowa ozdoba wnętrza

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Wynalezienie druku przez Gutenberga bez wątpienia było największym odkryciem epoki renesansu. Przed tym wydarzeniem, ręczne przepisywanie Biblii trwało około czterech lat. Zdolność skrócenia tego czasu sprawiła, iż drukarni na Starym Kontynencie nieustannie przybywało. Na początku drukarnie wykorzystywane były przeważnie w powstawaniu książek i dokumentów.

Salon i jego wystrój

Autor: Ryan
Źródło: http://www.flickr.com
Obecnie profil drukarni uległ dużej zmianie. Podstawowym produktem są przede wszystkim druki reklamowe, wizytówki oraz plakaty, które ponownie nadal cieszą się powodzeniem. Dodają one wnętrzom niepowtarzalnego charakteru i ciekawego wyglądu. W ostatnim czasie w sprzedaży pojawiły się obrazy drukowane na płótnie. Taki wydruk w formie ciekawego zdjęcia może zapewnić niesamowity efekt – zobacz ofertę.

Gdy mamy zamiar stworzyć galerię na ścianie, w naszej głowie mnożą się pomysły, a my dalej mamy dylemat, jak wzbogacić ścianę w naszym salonie. Tymczasem nasze komputery zapełnione są zdjęciami, na widok których mamy my ochotę się uśmiechnąć. Pora je wyeksponować! Za sprawą technologii druku cyfrowego jesteśmy w stanie wydrukować własne zdjęcia jak również projekt graficzny na oryginalnym malarskim płótnie, które zamienią się w urzekające obrazy gotowe które ozdobią nasze wnętrza.

Z domowej kolekcji wybierzmy zdjęcie, które lubimy najbardziej. Jeśli jest to fotografia ze starego, rodzinnego albumu, istnieje możliwość by je zeskanować. Zgrajmy swój plik ze zdjęciem, a w następnej kolejności poszukajmy w sieci drukarni (złap okazje na nadruki na tkaninach -> http://www.tritex.pl/) w naszym mieście, wpisując frazę: drukarnia Wrocław. Personel z całą pewnością postara się zrobić wszystko, aby format, przygotowanie pliku oraz efekt końcowy sprostał naszym wymaganiom.

Pamiętajmy również, że najbardziej wdzięcznym dziełem sztuki zawsze będą dla nas rysunki naszych dzieci. Nawet nie zdajemy sobie z tego sprawy, jak kolorowy rysunek trzecioklasisty może zyskać na wartości gdy delikatnie oprawiony w ramkę zawiśnie na ścianie. Efekt można pogłębić dodatkowo oświetlając naszą galerię. Światło skierowane na obraz nada mu głębi i dodatkowo stworzy klimatyczny nastrój.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *