Jaką karmę wybrać w trosce o zdrowie psa?

Kategorie Na świecie
Dla odpowiedniego rozwoju pies potrzebuje zbilansowanego pożywienia, odpowiedniego do wieku, rozmiaru i aktywności. Kluczowe w diecie naszego pupila są białka, węglowodany, tłuszcze, oraz witaminy i minerały. Dobrze dobrana sucha karma dla psa dostarcza mu wszystkich potrzebnych składników, by przez cały czas cieszył się wspaniałym zdrowiem.

Producenci karm z całego świata, opracowali i wyprodukowali właściwie zbilansowanej gotowej karmy dla psów. Jeżeli kupujemy dla naszego psa naturalną karmę, bez dodatków chemicznych, możemy być pewni, że dostarczamy mu najlepsze pożywienie. Jeśli dajemy zwierzęciu suchy pokarm, pamiętajmy, aby pies miał zawsze do picia świeżą wodę, co zapobiegnie uszkodzeniu nerek.

Karma dla kotów

Źródło: www.sxc.hu

Gotowe suche karmy są dokładnie zbilansowane pod względem zawartości mikroelementów oraz wszystkich innych potrzebnych składników. Karmy suche dla psów animonda przestrzegają zasad naturalnego odżywiania się zwierząt. Mają w swoim składzie mięso, witaminy i składniki mineralne. Nie posiadają barwników i konserwantów, a dodatkowo posiadają sporą dawkę witaminy D3 i E.

Karmy dla psów, to naturalne, produkowane wyłącznie z biologicznie czystych składników jedzenie, pochodzące z Nowej Zelandii. Jej składniki są pozbawione zbóż, wypełniaczy i barwników. Pierwszorzędne nowozelandzkie mięso pochodzi ze zwierząt które są hodowane w warunkach naturalnych, bez stosowania hormonów czy antybiotyków. Karma jest dokładnie dostosowana do układu pokarmowego psa, dzięki czemu zachowuje on prawidłową wagę i dobrą kondycję. Naturalne składniki które znajdziemy w karmie zachowują optymalną wartość odżywczą, dostarczają witamin i minerałów w idealnie dobranych proporcjach i są świetnie przyswajane przez organizm zwierzęcia.

Szczeniak, pudel francuski

Autor: edgar0587
Źródło: http://www.sxc.hu

Karmy dla psów pronature są tworzone z wysokiej jakości składników, są wolne od sztucznych konserwantów, barwników i alergizujących zbóż. W ofercie znajdziemy wiele różnych karm dobranych do potrzeb naszego psa, zróżnicowanych ze względu na wiek, aktywność i stan zdrowia. Pronature wspiera właściwy wzrost i rozwój przez całe życie pupila.

Aby gotowe pożywienie wyszło psu na zdrowie, karma musi być dobrej jakości. Nie powinno się karmić psa karmą przypadkowo zakupioną w supermarkecie. Wysokiej jakości karmy są naturalne i zróżnicowane: dla szczeniaków, psów starych, żyjących na zewnątrz, pracujących oraz bardzo aktywnych. Dobry internetowy sklep zoologiczny ma bogatą ofertę pokarmów, z których na pewno wybierzemy odpowiednią dla naszego psa.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *