Kiedy urządzamy mieszkanie, najczęściej koncentrujemy się głównie na wnętrzach, w których spędzamy dużo czasu. A przynajmniej tak nam się wydaje. Najważniejsza oczywiście jest kuchnia i łazienka, bo przecież trzeba mieć na czym przygotować posiłki i dbać o higienę. Potem inwestujemy w kolejne pokoje, w zależności od tego, ile ich mamy. Co raz częściej więcej uwagi poświęcamy również naszemu tarasowi. Robimy wszystko, aby też tam było pięknie i komfortowo. Zazwyczaj najmniej uwagi poświęcamy korytarzowi. A przecież każdego dnia przechodzimy nim mnóstwo razy. Może trzeba przy kolejnym remoncie pomyśleć i o nim?

półki i wieszaki

Autor: Kuchniox
Źródło: Kuchniox

Przedpokój to pierwsze miejsce w naszym domu, które widzą nasi goście. To jego swoista wizytówka, dlatego należy dołożyć wszelkich starań, by godnie reprezentował nasze mieszkanie. Zazwyczaj umieszczamy w tym miejscu szafkę na obuwie oraz wieszaki na kurtki. I na tym koniec jego aranżacji. Znajdziemy jednak mnóstwo rozwiązań, aby upiększyć także tę, z pozoru nieważną, przestrzeń w naszym domu.

Aranżacja jest uzależniona od tego, jaki wielki jest nasz korytarz. Rzecz jasna, nie potrzebne nam tutaj są żadne duże meble (do nabycia pod tym linkiem), ale jest kilka przedmiotów, które muszą się znaleźć w takim pomieszczeniu. W pierwszej kolejności, w przedpokoju ściągamy nasze buty, stąd też musi tam stanąć jakaś szafka albo stojak na buty. W marketach możemy znaleźć wielki wybór tego typu mebli.

Jeśli chcesz uzyskać bardziej dokładne informacje na omawiany tutaj temat, to przeczytaj na stronie (http://www.procleaner.pl/procleaner-przyladek-nadziei/), które zwyczajnie Cię pochłoną.

Kolejnym istotnym przedmiotem jest wieszak na kurtki. Można wybrać tradycyjny lub postawić stojący drewniany staromodny wieszak, który bez wątpienia będzie robił duże wrażenie. Pamiętajmy o lustrze. Przecież, wychodząc z domu, warto sprawdzić, czy wszystko jest jak należy.

Jeżeli miejsce nam na to pozwala, można również pomyśleć o stoliku albo małej komodzie. Taki mebel na pewno się przyda w korytarzu. Można tam umieścić telefon lub notes – super – strona z ważnymi numerami. Często można nabyć taki stolik w komplecie z krzesłem. Doskonale prezentują się zestawy rattanowe. Warto również umieścić tam stylową lampkę i wazon z kwiatami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *