Własny kąt to prywatna oaza spokoju. To miejsce, do którego podążamy po trudnym dniu w pracy, by dostatecznie zrelaksować się i cieszyć się wreszcie swobodą. Podczas gdy mamy zamiar się odciąć od reszty świata, zazwyczaj używamy zasłon. Nie tak dawno temu we większości polskich okien mogliśmy zobaczyć jak powiewała śnieżnobiała firanka oraz pstrokata zasłonka. Po tym mogliśmy poznać, że ten dom ma mieszkańców, którzy o niego dbają.

Urządzanie wnętrz

Autor: Builders Design
Źródło: http://www.flickr.com

Bynajmniej okna są bardzo ważne. Dostarczają nam potrzebnego światła słonecznego, pomagają nam w kontakcie z otoczeniem. Ale w wybranym przez nas czasie mamy możliwość okna okna Łódź zasłonić.

W nowoczesnych aranżacjach mieszkań tradycyjna firanka (http://www.alena-firany.pl

Dekoracje wnętrz

Autor: Builders Design
Źródło: http://www.flickr.com

Teraz niesamowicie popularne są rolety dzień – noc. Jest to doskonałe rozwiązanie do pomieszczeń takich jak sypialnia, czy biuro. Tego typu rolety maja naprzemiennie ułożone paski zaciemniającego i przepuszczającego światło materiału. To my dokonujemy wyboru, jakie natężenie światła chcemy mieć w danym momencie w pokoju, operując roletą.

Wiele ludzi pracuje w nocy, natomiast odsypia zmęczenie w czasie dnia. Takie rolety dostarczają doskonałe zaciemnienie pokoju. Są one też eleganckie i niesamowicie wytrzymałe. Jest to bardzo oryginalny sposób na ozdobienie naszych okiennic.

Wszystkie nowoczesne ozdoby okienne są dostępne w wielu kolorach oraz wzorach. Bardzo efektowne są również żaluzje pionowe, które doskonale prezentują się w oknach łukowych. Eleganckie są również plisy okienne, które również można stosować w niestandardowych oknach. Dzięki takim rozwiązaniom nasze mieszkanie zyskuje niepowtarzalny charakter.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *