Właściciele mnóstwa firm mają w swoim biurze jeżeli nie sejf, to co najmniej specjalny pojemnik do magazynowania wszystkich kluczy. Mogą one być do różnych pomieszczeń na terenie użytkowanym przez taką firmę, do jej samochodów lub chociażby do jej budynku magazynowego.
Taki pojemnik najczęściej jest zbudowany z surowca, jaki jest odporny na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, w tym cięcie czy też kucie.

Jest też wytrzymały na oddziaływanie kwasów i posiada ruchomą klapkę, która ma za zadanie zakrywać zamek. Tego typu pojemnik na klucze posiada także złożoną z 4 cyfr blokadę na szyfr zabezpieczający. Posiada on aż 10000 kombinacji. Taki zbiornik można zawiesić np. na klamce przy pomocy wbudowanego uchwytu. Sam zbiornik posiada gumowe wstawki, które zabezpieczają m.in.

Przygotowaliśmy bonus dla osób, które szukają dodatkowych materiałów – zobacz informacje (stylowy-mebel.pl/) tu. Odnosi się ono do omawianego w tym tekście zagadnienia.

drzwi przed porysowaniem. Wymiary tego pojemnika nie są szczególnie wielkie i mogą wynosić oKOŁO 130x80x50mm. Jego cena natomiast to ok. 200-250 złotych.

Słodycze

Autor: jorge andres chavarro salazar
Źródło: http://www.flickr.com
pojemnik na klucze

Autor: FRANC GARDINER
Źródło: FRANC GARDINER
Podobne zadanie, lecz tym razem w warunkach domowych, spełnia znajdująca się przeważnie niedaleko drzwi wyjściowych skrzynka na klucze. To ją dużo osób ogląda jako pierwszy przedmiot po powrocie do domu. Ją też ogląda jako ostatni przedmiot zaraz przed zamknięciem za sobą drzwi. W tego typu skrzynce należałoby przechowywać klucze do m.in. strychu, garażu czy domku na działce. Jeśli jej nie posiadamy, warto ją szybko nabyć, ponieważ lepiej nie myśleć, jak dużo kłopotów czekałoby na nas, gdybyśmy zgubili choćby te od auta.

Po zakupie warto ją traktować jak skrzynię ze skarbami, przecież tym ona tak naprawdę jest. Co ważne w każdym wypadku będzie wszędzie porządek i klucze można by łatwo odnaleźć.