Wagi mające zastosowanie w urzędach pocztowych

Kategorie Ciekawostki
Ustalanie wagi przedmiotów jest niezwykle ważne na poczcie i w innych tego rodzaju miejscach. Przesyłkę czy korespondencję winno się zważyć przed powysyłaniem. Jest to tak niesłychanie istotne, bowiem nieraz od wagi zależy honorarium za tego typu usługę. Dlatego w urzędach pocztowych i tym podobnych wagi pocztowe są potrzebnym urządzeniem.

waga apteczna

Źródło: www.wagi-elektroniczne.pl

Sklep ma do zaoferowania trochę modeli takich urządzeń, pochodzących od niezawodnych europejskich producentów. Różnią się one od siebie na przykład biorąc pod uwagę umiejscowienie miernika wagowego. Niektóre z nich są swoiście scalone z nim i kojarzą się z tradycyjną wagą platformową, w innych przypadkach miernik i szalka występują osobno, połączone kablem lub przy pomocy słupka.

Wagi z mniejszym maksymalnym obciążeniem są dedykowane określaniu masy listów oraz mniejszych paczuszek. Słynna jest tu waga listowa AXIS. Zawiera dwa wyświetlacze LCD, w tym jeden umieszczony został na słupku.

Czy chcesz głębiej zbadać prezentowany w tym miejscu problem? Jeżeli tak, bez grymaszenia kliknij tu, by przeczytać więcej nowości (https://reklamywiktor.pl/).

Jej największe obciążenie równa się 2000 g, a działka odczytowa d=e=1 g. Jej niewątpliwym walorem jest praca w jednym z ewentualnych trybów: ważenie, sumowanie ważeń, liczenie sztuk lub ważenie procentowe. Dodatkowo wyposażona w nierdzewną szalkę.

Najlepiej nadającą się do pracy z dużymi przesyłkami jest waga do paczek AXIS z opcją określania masy produktów chociażby do 75 kg. Jej działka odczytowa równa się d=50 g. Zaopatrzona w cztery czujniki tensometryczne, co daje gwarancję precyzyjnego i skrupulatnego ważenia. Całkowita konstrukcja jest polakierowana, co dodaje jej wizualnie schludności i współczesności.

sklep wagi pocztowe proponuje także inne modele wag pocztowych firm OHAUS, AXIS a także KERN. Są one tak samo solidne i dokładne.

Źródło: Wagi-elektroniczne.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *