Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w miejscowości Sucha Beskidzka – interesujące kierunki studiów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko,Poznaj
WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna , a także świetny poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zdobyła renomę wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.

WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Uczelnia pozwala na podjecie nauki w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia wyższe. W ofercie szkoły znajdują się również specjalistyczne studia podyplomowe .

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Autor: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Wśród wielu kierunków kształcenia proponowanych przez szkołę, jednym z najpopularniejszych jest grafika komputerowa studia, które przysposabiają absolwentów do pracy w sektorze informatycznym. W trakcie nauki, studenci zdobywają umiejętności z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, multimediów i grafiki komputerowej. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, absolwenci mają szansę znaleźć zatrudnienie w spółkach
tworzących i rozwijających oprogramowanie, projektujących hurtownie danych oraz firmach prowadzących biznes w sieci. Dla studentów ukierunkowanych na kierunki oferujące dobre możliwości zawodowe oraz chcących ukończyć ciekawe studia informatyka jest na pewno trafnym wyborem.

Następnym popularnym profilem, oferowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja.

Jeśli według Ciebie prezentowany tekst jest ciekawy, to zobacz także pomocne źródło (https://mojekonferencje.pl/konferencje-lubuskie), które zawiera absorbujące informacje – one niewątpliwie Cię zaciekawią.

Są to studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na zatrudnienie w firmach z branży turystycznej. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, organizowanie imprez turystycznych oraz działań marketingowych.

Jeżeli zaciekawił Cię ten wątek, to obejrzyj także (http://www.varsovia.edu.pl/prywatne-liceum/) inne równie ciekawe witryny, które posiadają nie mniej absorbujące informacje.

W czasie nauki, studenci zapoznają się z regułami funkcjonowania przedsiębiorstw turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz pozyskują umiejętności wspierające skuteczną promocję.
Tok studiów daje możliwość odbycia praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia przydatnych kursów powiększających zdolności zawodowe studentów.
Wszystko to sprawia, że turystyka i rekreacja studia dające dobre perspektywy zawodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *