Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w miejscowości Sucha Beskidzka – interesujące kierunki studiów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko,Poznaj
WSTiE w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Bogata oferta edukacyjna , a także świetny poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zdobyła renomę wśród kandydatów na studentów, stając się liczącym się ośrodkiem edukacji.

WSTiE gwarantuje słuchaczom specjalistyczną wiedzę i doświadczenie przekazywane przez znanych wykładowców na najbardziej przyszłościowych kierunkach kształcenia. Uczelnia pozwala na podjecie nauki w trybie bolońskim, w skład którego wchodzą trzyletnie studia licencjackie oraz dwuletnie studia wyższe.

Jeżeli zainteresował Cię opisany temat, odwiedź serwis (https://www.navyblueforkids.com/kategoria-produktu/pieluszki-otulacze/), gdzie znajdziesz dodatkowe info. Poszerz swoją wiedzę!

W ofercie szkoły znajdują się również specjalistyczne studia podyplomowe .

Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Autor: iStockphoto.com
Źródło: iStockphoto.com

Wśród wielu kierunków kształcenia proponowanych przez szkołę, jednym z najpopularniejszych jest grafika komputerowa studia, które przysposabiają absolwentów do pracy w sektorze informatycznym. W trakcie nauki, studenci zdobywają umiejętności z dziedziny języków programowania i systemów operacyjnych, baz danych, multimediów i grafiki komputerowej. Dzięki nabytej wiedzy teoretycznej i umiejętnościom praktycznym, absolwenci mają szansę znaleźć zatrudnienie w spółkach tworzących i rozwijających oprogramowanie, projektujących hurtownie danych oraz firmach prowadzących biznes w sieci.

Jeżeli zainteresował Cię ten artykuł, zobacz ponadto ten link. To bez wątpienia ta oferta (http://jumpplanet.pl/atrakcja/pila/siatkowka-i-zbijak/), na której odnajdziesz podobne informacje!

Dla studentów ukierunkowanych na kierunki oferujące dobre możliwości zawodowe oraz chcących ukończyć ciekawe studia informatyka jest na pewno trafnym wyborem.

Następnym popularnym profilem, oferowanym przez WSTiE jest turystyka i rekreacja. Są to studia wyposażające absolwenta w wiedzę pozwalającą na zatrudnienie w firmach z branży turystycznej. Uczelnia powala na zdobycie wiedzy teoretycznej oraz umiejętności praktycznych z zakresu usług turystycznych, takich jak obsługa grup turystycznych, organizowanie imprez turystycznych oraz działań marketingowych. W czasie nauki, studenci zapoznają się z regułami funkcjonowania przedsiębiorstw turystycznych, w zakresie ich zarządzania oraz pozyskują umiejętności wspierające skuteczną promocję.Tok studiów daje możliwość odbycia praktyk w renomowanych przedsiębiorstwach oraz ukończenia przydatnych kursów powiększających zdolności zawodowe studentów.Wszystko to sprawia, że turystyka i rekreacja studia dające dobre perspektywy zawodowe.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *