W jaki sposób komoda może pozostawać elementem wystroju wnętrz naszych rodzimych restauracji

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Karczmy są zakątkami, do których zaglądamy z wielką radością. A to za sprawą urządzanych w nich hucznych jubileuszy małżeńskich. Relaksujące spotkania z członkami rodziny lub po prostu weekendowe kolacje z kompanami wymagają odpowiedniej oprawy.

Różne oblicza komody

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Wnętrze lokalu gastronomicznego ma być jasne, miłe i koić skołatane nerwy. Jego umeblowanie wymaga nawet interwencji artysty dekoratora, który, bez namysłu, postawi obok baru dębową komodę.
Pracownik knajpy, który codziennie używa skrótów myślowych, ochrzci ten mebel (materace piankowe) nazwą: komoda 6 szuflad. Wspomniane szuflady będą nie tylko elementem dekoracji, ale także posłużą jako przechowalnia typowych restauracyjnych akcesoriów.
W dwóch szufladach, tych pierwszych od góry, znajdą się białe i seledynowe obrusiki, koronkowe serwety, bawełniane serwetki, czyli jednym wyrazem, bielizna stołowa wyjmowana na okazje naprawdę wyjątkowe.
W dwóch kolejnych, tym razem środkowych szufladach, zalegać będą ekstra pieprzniczki oraz komplety widelców, które posłużą konsumentowi w czasie spożywania sycącego obiadu z wysokokalorycznymi lodami o smaku wanilii.
Te dolne szuflady wysuwane będą nieczęsto, bo istnieje pewne niebezpieczeństwo, że brud gromadzący się na parkiecie w ciągu całego dnia, zagrozi czystemu wyglądowi umieszczonych weń przedmiotów.
Model określony skrótowo komoda 6 szuflad będzie spełniał poza konkursem funkcje reprezentacyjne. Jego ciemny kolor doda wnętrzu szyku (sprawdź więcej). Postawione na nim świeczniki lub położone na blacie świeczki zapachowe bądź elektryczne lampki w kształcie kaganka, podkreślą czar długich, odurzających jaśminem i akacją, wczesnoletnich nocy.

komoda

Autor: Herry Lawford
Źródło: http://www.flickr.com
Komoda w stylu Ludwika XV, zakupiona w sklepie z starymi meblami, uwydatni klimat karczem nawiązujących swoim menu do kuchni francuskiej. Mebel (https://www.meblemagnat.pl/lozka-drewniane) z ozdobami roślinnymi, typowymi dla secesji, będzie doskonale łączył się z salą umeblowaną w stylu panującym jeszcze przed I wojną światową. Nie trzeba specjalnie znać się na sztuce, aby gustownie urządzać wnętrza, najistotniejsze staje się wyczucie dobrego smaku.
Jeśli goście będą dobrze czuli się w karczmie, stylowy, wyeksponowany mebel stanie się tematem damskich i męskich rozmów przy ławie. Niejedno narzeczeństwo zapragnie posiadać taki sam model w swojej sypialni. Być może, na dźwięk wyrazów: komoda 6 szuflad, usłyszanych w telewizyjnej reklamie, zdecyduje się zainwestować swoje pieniądze w taki właśnie mebel – sprawdź ofertę szafek na