Bardzo często podczas remontu kuchni stajemy przed dylematem zakupu nowego sprzętu AGD. Aczkolwiek nie zawsze dysponujemy odpowiednią ilością środków, dzięki którym będziemy mogli sobie pozwolić na wymianę całego potrzebnego sprzętu. Tymczasem naszą nadal działającą, leciwą lodówkę możemy odmienić za pomocą barwnej fototapety.

kuchnia

Autor: Pixers
Źródło: Pixers
Jeszcze nie tak dawno najpopularniejszymi kolorami sprzętu kuchennego był biały i srebrny. Obecnie można kupić lodówkę w dowolnym kolorze.news meble tapicerowane toruń meble tapicerowane toruńJednak taki nowoczesny (dystrybutorzy berker) styl jest bardzo drogi. Dlatego sposobem na zmienienie i urozmaicenie kuchennego wnętrza są naklejki na lodówkę. Dzięki nim nasz paroletni sprzęt kuchenny nabierze rześkiego i ciekawego wyglądu.

Owe naklejki na drzwi lodówki możemy dostać w rozmaitych kolorach oraz wzorach. Właściwy wzór można dopasować na zasadzie kontrastu, poprzez dopasowanie kolorystyczne lub po prostu zgodnie z indywidualnymi upodobaniami.

lodówka

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Fototapety na lodówkę to nic innego jak magnetyczne maty, które bardzo łatwo samemu zamontować jak i zdemontować. Przed zamówieniem pasującego wzoru należy precyzyjnie zmierzyć wybrany sprzęt AGD. Otwory na rączki i uchwyty możemy wyciąć sami.

Naklejka na lodówkę z ziarnami kawy, doskonale będziewyglądała w kuchni o kolorze brązu. Z kolei żółte słoneczniki, cytryny czy smaczne truskawki będą nadzwyczajnie rozweselać i rozjaśniać białe wnętrza. Dla osób preferujących bardziej gustowne naklejki przypaść do gustu mogą te z wizerunkiem piwniczki z winem, ulicy Nowego Jorku czy Wieży Eiffla.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *