Kocyki dla najmłodszych szkrabów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Jeżeli mowa o małych dzieciach, to każdy dobrze wie jak jest. Nieistotne czy mamy własne dzieci, czy nie to zdajemy sobie sprawę, że czeka nas kupowanie całej wyprawki. Później zdaje nam się, że dzieciaki rosną trochę wolniej i nie musimy niemalże stale kupować maluchom ciuchów. Ale i tak częstość robienia zakupów dla dziecka jest o niebo większa, niż częstość kupowania czegokolwiek dla dorosłego człowieka. Nawet kocyki dla dzieci musimy kupować częściej i w większej ilości.

kocyki dla dzieci

Autor: Henry Burrows
Źródło: http://www.flickr.com
Dlaczego? Po pierwsze takie kocyki trzeba częściej prać, więc szybciej się zużywają. Poza tym należy kupić kocyk do popołudniowej drzemki, do łóżeczka, do wózka dziecięcego, do auta. oczywiście moglibyśmy w każdym miejscu używać jednego kocyka, ale rzeczywiście warto mieć na podorędziu parę kocyków. Dobrze również kupować śliczne kocyki, które pokażą, co nasza pociecha lubi. Jeżeli maluch jest trochę większy, to dobrze kupić kocyk z postaciami z ulubionej bajki. Wtedy z większą ochotą nasze dziecko będzie z takiego kocyka korzystało. Świetny przykład w tym źródle: www.

śpioszki dla dzieci

Autor: O Liver
Źródło: http://www.flickr.com

Najlepszy ciuch dla małego dzieciaczka
Kiedy chcielibyśmy kupić fajny prezent mamie i jej dopiero, co narodzonemu dziecku to idealną opcją okażą się śpioszki.

Jeśli ciekawi Cię ciąg dalszy (https://www.dywanydoprzedszkola.pl/pl/c/Chodniki/70) tego tematu zapraszamy do kolejnego tekstu, który znajduje się pod podanym linkiem. W nim odejdą wszelkie Twoje rozterki.

Dla niektórych może się zdawać, że to za bardzo praktyczny pomysł, fajniej maluszkowi kupić sukieneczkę albo jakąś kurteczkę na później, ale prawda jest taka, że na początku najbardziej niezbędne są śpioszki i pampersy. I chociaż może właśnie pampersy to nazbyt praktyczny prezent, o tyle śpiochy można kupić bardzo różne i na sto procent każda mama ucieszy się, że ma następne śpioszki na zmianę.

Tak, więc jeżeli chcemy przynieść coś w prezencie to śpioszki będą idealne. Niektórym zdaje się, że mogą kupić złe śpioszki. Ale, na spokojnie, na wszystkich są rozmiary według miesięcylub zostały podane centymetry. Jeśli sami nie do końca to ogarniamy, to zawsze możemy zadzwonić do rodziców dziecka, do których się wybieramy, by udzielili nam informacji jak duże jest dziecko. Jeżeli się nie dodzwonimy, to pamiętajmy również o tym, że lepiej kupić trochę większe śpiochy niż za małe.

Warto też nie odcinać metki, bo w takiej sytuacji rodzic najwyżej wymieni śpioszki. A jeśli chodzi o kolory i wzory to gdy wybieramy wszystko jest pełna dowolność. Nie trzeba się, w tej kwestii niczym martwić.

Jeżeli zainteresował Cię niniejszy artykuł, to sprawdź szczegóły (http://www.moonconcept.pl/kategoria-produktu/akcesoria-dla-niemowlat/), które również są na ten temat. Zawsze lepiej jest wiedzieć więcej.

Wystarczy kupić takie śpioszki, które są według nas odpowiednie.