Trendy urządzenia i dodatki mające wzięcie w 2015 roku

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Zima już poszła w niepamięć, więc teraz szaleńczymi krokami nadchodzi sezon wiosenno-letni. A ręka w rękę z nim sezon remontowy. Masa ludzi właśnie ten okres wybiera na urządzanie sobie swych – mniej lub bardziej zaawansowanych – robót renowacyjnych.

pokój dziecka

Autor: amy gizienski
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli mowa o wziętych aranżacji wnętrz domów, projektanci zalali rynek całą masą koncepcji tyczących się designerskich w aktualnym sezonie kolorów, wystroju pomieszczeń i różnych dodatków oraz wykończeń. W tym sezonie wyraźnie króluje pięć kolorów, jeśli chodzi o barwę ścian: biel, szarość, intensywny jasny niebieski, oliwkowy i marsala. Biała kolorystyka, mimo że przez wiele lat z roku na rok traciła coraz bardziej na wzięciu, w tym sezonie odbiła się od dna i ponownie stała się modna. W połączeniu z intensywną kolorystyką mebli – na przykład ręcznie robionych mebli Artisan – dodatków i wykończeń to remedium na idealne wnętrze.

jeżeli mowa o szarą kolorystykę, najmocniej wzięty jest jego odmiana w kolorze betonu, co niejako jest związane z z ciągle rosnącą wziętością surowych, loftowych wnętrz. Dyskutując o niebieskim to odmiana, która nasuwa na myśl lazur niebrudnych wód morskich lub bezchmurne wakacyjne nieboskłon zdecydowanie podbija rynek. Przez dizajnerów kolor ten zalecany jest zwłaszcza do ścian w sypialni.

Chcesz wysondować dużo na ów interesujący temat? Zapraszamy zatem na naszą następną stronę – można zobaczyć także (http://www.zaplanowane.com.pl/planer-lista-zadan) link i trzeba w niego kliknąć.

Kolor ten sprawdzi się równie dobrze w kuchni, choć szczerze mówiąc – nadaje się do każdego lokum. Marsala przywędrowała z wybiegów mody ubraniowej i również postanowiła pojawić się na ścianach.

Pokój

Autor: Jeremy Levine
Źródło: http://www.flickr.com
Powierzchnie w jej odcieniu najzmyślniej odszukają się w pomieszczeniu salonowym. Ostatnim modnym kolorem jest oliwkowy – barwa niepopularna do teraz w trendach wnętrzarskich. W zapomnienie natomiast odchodzi popularny przez wiele lat fiolet, a także żółć, pomarańcz i różowy. Abstrahując od kolorystyki – co z meblami i dodatkami? Moda zadbała i o nie. W aktualnym sezonie mają wzięcie artystycznie wykonane meble z drewna – zajmuje się tym na przykład Artisan – wejdź po więcej, który słynie z ręcznej obróbki drewna uznawanej ostatnio za niekłamliwie śliczny dizajn. Popularna jest także miedź – w formie dizajnerskiego akcesorium i wykończeń.

Pragniesz czytać dalej wciągającą treść? Zatem nic nie powinno Ci przeszkodzić – kontynuuj półkotapczan nowoczesny na kolejnej witrynie.

Również nogi od kanap, stołów i krzesełek są lepiej widziane, gdy są pokryte miedzią.