Zaprojektuj swe wnętrze z modnymi dodatkami i meblami, raduj się pięknem i wygodą

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Salon to miejsce, gdzie podejmuje się gości, jak także relaksuje się w wolnym czasie. Warto zaprojektować go w taki sposób, by gwarantował dogodne warunki, jak też interesujące rozrywki. W wypadku, jeśli regularnie zaprasza się gości, warto zainwestować w bar oraz dopasowane do niego stołki barowe.

Zaprojektuj gustowny barek w swoim salonie

hokery

Źródło: damnet.pl
Kącik barowy urządzony w salonie stanie się nie tylko piękną dekoracją pomieszczenia, lecz też pozwoli w elegancki sposób podejmować przychodzących gości. Bar najefektywniej wygląda w większych pokojach, wtedy można nie tylko pokusić się o wykonanie lady barowej, ale również gustownych regałów, gdzie ustawi się eleganckie alkohole. Bar powinien być wyposażony także w właściwe półki na szkliwo: szklanki, kieliszki oraz karafki. Design baru uzupełniają hokery barowe lub wysokie krzesła – ciekawe info.

Zaprojektuj bar w własnym ulubionym stylu

Postać baru należy dopasować do designu calutkiego salonu. Jeżeli pokój został urządzony w duchu współczesnym, barek musi prezentować się tak samo nowocześnie. Idealnym tworzywem w takim wypadku okaże się stal nierdzewna połączona z drewnem albo szkłem. W momencie jeżeli salon jest zaprojektowany z klasycznym stylu, bar też musi być zachowany w podobnym klimacie. Idealnie prezentuje się bar wykonany z drewna,

bar

Autor: Myin.pl
Źródło: Myin.pl

zachowany w tonacji przeważającej w pomieszczeniu.

A może lada z krzesłami (hokery loftowe) barowymi w kuchni?

Hokery barowe z powodzeniem można stosować również w kuchni. Coraz popularniejszym rozwiązaniem są lady oraz wyspy kuchenne, które nie tylko pełnią rolę stołu roboczego, lecz w wielu pomieszczeniach bywają zastosowane w postaci miejsca do spożywania posiłków. Przy takiej ladzie z doskonałym efektem można postawić hokery, będą wyglądać bardzo szykownie i nowocześnie. Należy wspomnieć, że jest to rozwiązanie wygodne, nie zajmujące dużo miejsca, a przy tym produkowane w tak wielu wariantach, że każdy bez problemu kupi meble zgodne z własnymi gustami. Hokery występują w przeróżnej formie, bywają wykonywane ze stali nierdzewnej lub drewna, przez co można je dopasować do każdego stylu.