Jak panie chcą spędzać wolne sobotnie wieczory, jeśli w ciągu tygodnia pracują zawodowo

Kategorie Zdrowa dieta
Panie są zmuszone godzić pracę zawodową z obowiązkami domowymi, czyli gotowaniem czy robieniem zakupów. Do tego wszystkiego należałoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co przecież wiąże się też z obowiązkową obecnością na wywiadówkach.

Nic zatem zadziwiającego w tym, że chwila odpoczynku jest bardzo cenna i rzecz jasna doceniana przez reprezentantki płci pięknej, a każdy podwieczorek spędzony w towarzystwie najlepszych przyjaciółek jest wyczekiwany z wielką radością.

kawa i herbata w sklepie Demmers

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Prawdziwy babski wieczór powinien odbywać się przynajmniej raz w miesiące. Aby takie spotkanie można było zaliczyć do udanych, należy zadbać o suto zastawiony stół. Jednak w żadnym wypadku nie chodzi o to, żeby damy spędzały kilka godzin na gotowaniu – wystarczy garść oryginalnych pomysłów, by zdumieć nawet najbardziej kapryśnych smakoszy.

Najrozsądniej skupić się na przekąskach – przecież wieczór to nie południe, wiec zbyt obfity posiłek obiadowy mógłby być powodem niestrawności. Na stole możemy więc ustawić różnokolorowe kanapki, prażoną kukurydzę, paluszki z solą, a do picia lemoniadę dobrej jakości bądź colę. Jeśli termin spotkania wypada w grudniu czy w trakcie jesiennych słot, to wtenczas warto postawić na stole coś na rozgrzewkę. I nie zawsze musi to być wino (zobacz: odmiana carmenere ) czerwone czy grzane piwo – równie dobrze możemy zaserwować szklankę herbaty pu – erh bądź kubeczek gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: . Taki jadłospis śmiało zasugerujemy paniom, które planują zorganizować babski wieczór przed telewizorem.

Z kolei popołudniowe pogaduszki mogą się odbywać tylko przy szarlotce domowej roboty i filiżance dobrej kawy. A jeśli przyjaciółki są na diecie, to oczywiście słodkie smakołyki odpadają. Wtedy na stoliczku muszą się obowiązkowo znaleźć odchudzające herbaty pu – erh i bezcukrowe wafle lub zdrowe sałatki owocowe z dodatkiem schłodzonego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona

Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem spotkań wcale nie musi być domowe wnętrze. Czasem wręcz odwrotnie, warto choć na chwilę wyjść z domu. I co chyba najistotniejsze, nie trzeba się martwić, co przyrządzić, aby zaproszone panie nie narzekały, a i mycie naczyń po spotkaniu nie stanie się przyczyną zmartwień na wyrost.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie interesujący i masz chęć zdobyć więcej danych na przedstawiany temat, to została opublikowana oryginalna treść, którą warto zobaczyć.

Warto zatem raz na jakiś czas pójść do najbliżej zlokalizowanej, ale i dobrej pizzerii, aby tam w doborowym towarzystwie zjeść rewelacyjny posiłek.