Jak panie chcą spędzać wolne sobotnie wieczory, jeśli w ciągu tygodnia pracują zawodowo

Kategorie Zdrowa dieta
Panie są zmuszone godzić pracę zawodową z obowiązkami domowymi, czyli gotowaniem czy robieniem zakupów. Do tego wszystkiego należałoby jeszcze dodać wychowanie dzieci, co przecież wiąże się też z obowiązkową obecnością na wywiadówkach.

Nic zatem zadziwiającego w tym, że chwila odpoczynku jest bardzo cenna i rzecz jasna doceniana przez reprezentantki płci pięknej, a każdy podwieczorek spędzony w towarzystwie najlepszych przyjaciółek jest wyczekiwany z wielką radością.

kawa i herbata w sklepie Demmers

Autor: Artdecor24.pl
Źródło: ArtDecor24.pl

Prawdziwy babski wieczór powinien odbywać się przynajmniej raz w miesiące.

Skoro przeglądasz ten wpis, to znaczy, że opisywany temat bardzo Cię zafascynował. Jeśli tak naprawdę jest, to wejdź tutaj oraz zobacz przydatne wskazówki.

Aby takie spotkanie można było zaliczyć do udanych, należy zadbać o suto zastawiony stół. Jednak w żadnym wypadku nie chodzi o to, żeby damy spędzały kilka godzin na gotowaniu – wystarczy garść oryginalnych pomysłów, by zdumieć nawet najbardziej kapryśnych smakoszy.

Najrozsądniej skupić się na przekąskach – przecież wieczór to nie południe, wiec zbyt obfity posiłek obiadowy mógłby być powodem niestrawności. Na stole możemy więc ustawić różnokolorowe kanapki, prażoną kukurydzę, paluszki z solą, a do picia lemoniadę dobrej jakości bądź colę. Jeśli termin spotkania wypada w grudniu czy w trakcie jesiennych słot, to wtenczas warto postawić na stole coś na rozgrzewkę. I nie zawsze musi to być wino czerwone czy grzane piwo – równie dobrze możemy zaserwować szklankę herbaty pu – erh bądź kubeczek gorącej czekolady, które znajdziesz tutaj: . Taki jadłospis śmiało zasugerujemy paniom, które planują zorganizować babski wieczór przed telewizorem.

Z kolei popołudniowe pogaduszki mogą się odbywać tylko przy szarlotce domowej roboty i filiżance dobrej kawy. A jeśli przyjaciółki są na diecie, to oczywiście słodkie smakołyki odpadają. Wtedy na stoliczku muszą się obowiązkowo znaleźć odchudzające herbaty pu – erh i bezcukrowe wafle lub zdrowe sałatki owocowe z dodatkiem schłodzonego naturalnego jogurtu.

herbata czerwona

Autor: Tim Lucas
Źródło: http://www.flickr.com
Miejscem spotkań wcale nie musi być domowe wnętrze. Czasem wręcz odwrotnie, warto choć na chwilę wyjść z domu. I co chyba najistotniejsze, nie trzeba się martwić, co przyrządzić, aby zaproszone panie nie narzekały, a i mycie naczyń po spotkaniu nie stanie się przyczyną zmartwień na wyrost.

Jeśli ten materiał jest dla Ciebie interesujący i masz chęć zdobyć więcej danych na przedstawiany temat, to została opublikowana oryginalna treść, którą warto zobaczyć.

Warto zatem raz na jakiś czas pójść do najbliżej zlokalizowanej, ale i dobrej pizzerii, aby tam w doborowym towarzystwie zjeść rewelacyjny posiłek.