Jakiego typu szafki wybrać do łazienki? Które okażą się najbardziej funkcjonalne, a przy tym stylowe?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Istotna kwestia – jakie szafki do łazienek zakupić? Wybór jest dość duży, dlatego mamy modele duże i małe, zawieszane, jest szafka łazienkowa słupek, są przeróżne odcienie oraz style. W jakie sposób dobrze wybrać, żeby nasza łazienka zyskała odpowiedniego wyrazu i służyła nam jak najlepiej.

Łazienka

Autor: Karen Green
Źródło: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że w zaprojektowaniu łazienki ważną rolę spełniają szafki. Takie meble występują w wielu wymiarach, do tego nie musi to być klasyczna szafka z umywalką, gdyż z powodzeniem zaprojektować możemy coś bardziej interesującego. Jeżeli posiadamy sporą łazienkę, co jest związane z posiadaniem okazałej ilości akcesoriów łazienkowych, to opłaca się rozważyć kupienie kompletu mebli, jaki jest złożony często z szafki podumywalkowej, wiszącej jak również wysokiej, to znaczy tak zwanego słupka.

Możliwości w jaki sposób zaprojektować szafki w łazience jest rzeczywiście sporo.

Zaciekawiły Cię notki podane w tym artykule? Jeśli tak, to czytaj także pościel trójwymiarowa zbliżone wiadomości, tyczące się tego sektora. Zachęcamy Cię do przeczytania do nowej strony.

Można wymyślić długi blat pod umywalkę jak również skomponować wiszące szafki w niesymetrycznym położeniu, wszystko co jest według nas bardziej korzystne – meble do łazienki. Nasz projekt szafek do łazienek powinien być oryginalny, dawać funkcjonalność, ale także stylowość. Jeśli nasze lokum nie jest za bardzo wysokie, to warto zrezygnować z zawieszanych pod sufitem półek.

Lepiej zdecydować się na inne usytuowanie szafek, przykładowo na środku postawić warto umywalkę z lustrem, zaś z boku dwie szafki takiej samej wielkości.

Zaintrygował Cię prezentowany artykuł? Jeśli tak, to śmiało sprawdź też ten odnośnik. Podobne wiadomości zobaczysz również tutaj EWELINA PAŁAJSKA ARCHITEKT WNĘTRZ.

Dzięki temu uzyskać możemy wrażenie harmonii i porządku. Kilka szafek łazienkowych o dosyć podobnym stylu, natomiast różnym kolorze jest łatwym i ciekawym rozwiązaniem. Modne połączenie białego i czarnego bardzo dobrze się tak sprawdza.

Powieszenie paru takich samych szafek wiszących da nam wiele możliwości aranżacyjnych. Jednocześnie cały czas możemy poszerzyć nasz zestaw o nowy moduł. Doskonałym pomysłem na wykorzystanie miejsca ponad umywalką będzie z pewnością zamontowanie płytkiej szafki z lustrzanym frontem. Szafki błyszczące są modne, ponadto są one doskonałe do małych pomieszczeń. Jeżeli pragniemy zaoszczędzić powierzchnię w łazience najlepiej wybrać zestaw mebli węższych, lecz wyposażonych w głębsze szuflady.