Każdy pragnąłby zaaranżować swój dom zgodnie z własnymi pragnieniami i marzeniami.
Wyposażanie wnętrza zarówno w nowo pobudowanym, jak i odnawianym mieszkaniu to niezwykle odpowiedzialne zajęcie. Należy bowiem umiejętnie wszystko dostosowywać do siebie, zadbać o składniki i detale, trzeba tak wszystko zorganizować, żeby cechowało się komfortem.Należy tak dostosować wyposażenie i dekoracje do domu, aby wnętrze było piękne i efektywne.

lustro

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach pojawiają się, co rusz oryginalne projekty, bo kreatywność architektów wydaje się bezgraniczne. Najpopularniejszą metodą dekoracji ścian jest kupno nalepek, bądź fototapety. Ich bogactwo i szerokie spektrum wzorów jest wyjątkowo zróżnicowane. Od miejskich widoków, po motywy prezentujące faunę i roślinność na abstrakcyjnych grafikach kończąc. Taka ozdoba jest pomysłowa, pomysłowa i niewiele kosztuje.

Lustra () przynależą do rzeczywistego wyposażenia każdego lokum. Zwierciadła w korytarzu, bądź nad umywalką w toalecie to oczywistość. Można je wieszać również w pokojach. Dotyczy to zwłaszcza pięknych egzemplarzy wykonanych z najlepszego szkła kryształowego i obudowanych w dekoracyjne ramy. Takie lustra w ramach pełnią rolę obrazów.

Przy zastosowaniu luster jest możliwość dowolnie rozbudowywać optycznie jakąkolwiek przestrzeń.Lustrzane fortele mogą okazać się bardzo przydatne zarówno w maleńkiej łazience, jak i w obszernym korytarzu. Jest to doskonały wybieg, szczególnie w pomieszczeniach wąskich i przedłużonych
Otwieranie powierzchni za pomocą zwierciadeł to zabieg sprytny i praktyczny. Odbita tafla naprzeciwko okna – więcej na temat – oświeci i w dużym stopniu powiększy pokój. Ciekawe rezultaty przyniesie również wyłożenie lustrami dwu przyległych ścian w rogu wnętrza . Pełna lustrzana ściana odmieni wnętrze nie do poznania.

Operowanie lustrami na dłuższej ścianie pozwoli wyśmienicie udoskonalić proporcje pokoju. Doskonały wynik powiększenia wnętrza przynoszą zabudowy wnękowe z frontem lustrzanym. Układ szaf owego typu najlepiej pasuje do korytarza i sypialni.
Artystycznie stworzona rama do zwierciadła doda elegancji i stylu każdemu wnętrzu.