Jak urządzić pomieszczenie w garażu! O czym warto wiedzieć?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Masz nieużywany garaż w domu? Możesz z powodzeniem wykorzystać go na stworzenie nowego mieszkania, które można np. podnająć chętnym ludziom. Jednak nie jest to działanie polegająca jedynie na wsadzeniu do wnętrza mebli. Dziś opisujemy jak wykonać mieszkanie w garażu.

Prace remontowe

Autor: specialoperations
Źródło: http://www.flickr.com
Trzeba w pierwszej kolejności zaplanować w dobry sposób wyremontowanie pomieszczenia – zazwyczaj jest to lokal, w którym nie ma okien. Z tego powodu powinniśmy pomyśleć o tym, żeby pomieszczenie to było jasne, mimo małej ilości światła. Z tego powodu zalecamy zaaranżowanie lokalu w barwach jasnych, pastelowych, albo delikatnych odcieniach szarości. Pomyślmy, czy pozostawimy drzwi „garażowe”, czy może zaplanujemy zdecydować się na zamurowanie ściany, albo zostawienie normalnego wejścia do mieszkania – standardowych drzwi.

Analogiczny zespół opublikował inne tego typu tematy. Jeśli Cię one intrygują, to kliknij tutaj oraz przeczytaj więcej porad w serwisie (http://www.stanmal.pl/) publikacji, którą tam znajdziesz.

Nie można zapomnieć też o pozwoleniu – .

Gdy już zamalujemy w odpowiedni sposób ściany i wykonamy nową podłogę, pomyślmy jak ma prezentować się reszta mieszkania. Znajdźmy w nim miejsce na maleńki aneks kuchenny i łazienkę z prysznicem – zalecamy na te pomieszczenia wykorzystać małe pomieszczenie w piwnicy, które bezpośrednio sąsiaduje z pomieszczeniem, które niegdyś było garażem.

Kwestię, jak urządzić pokój w mieszkaniu pozostawmy pomysłowości lokatorów. Rewelacyjnie wyglądają pomysły na to wnętrze na stronie: .

Na tej stronie jest sporo rzeczowych wiadomości, jednak prędko sprawdź też dodatkowe szczegółowe informacje tartan. One również są bez wątpienia warte zainteresowania.

Nie myślałam, że w środku prawie bez okien można stworzyć oryginalną, jasną przestrzeń pełna przytulnego klimatu. Wszystko dzięki dodatkom.

Innym równie oryginalnym pomysłem jest realizacja marzenia o wielkiej łazience. Zazwyczaj te pomieszczenia są niezwykle małe, ledwo mieszczą wannę czy prysznic. W garażu jest o wiele więcej miejsca – możemy sobie pozwolić na wprowadzenie dużej, narożnej wanny z hydromasażem, większej umywalki z olbrzymim lustrem. A może będzie tam również toaletka na kosmetyki?