Pragnąc ochronić wnętrze własnego mieszkania przed wzrokiem natarczywych sąsiadów lub przechodniów, umieszczamy w oknach zasłony, montujemy w nich żaluzje bądź rolety. Nie tak dawno temu na rynku pojawiły się fotorolety. To świetne alternatywa dla tradycyjnych żaluzji i rolet. Doskonałą ozdobą każdego pomieszczenia mogą stać się rolety drukowane. Rolety drukowane są nowoczesnym rodzajem rolet , które zrobiono z materiału. Obraz, który może zostać nadrukowany na rolecie zasłoni nieciekawy widok za naszym oknem, ale też osłoni wnętrze przed wścibskim wzrokiem przechodniów bądź sąsiadów.

rolety okienne

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Firmy zajmujące się ich wykonaniem mogą na zamówionej rolecie wydrukować dowolne zdjęcie. Swoim klientom oferują one bardzo duży wybór fotografii. Nie ma żadnych przeciwwskazań ku temu, aby firma zrobiła roletę na której umieszczono wybrane przez nas zdjęcie z domowego albumu. Możemy więc zamówić roletę drukowaną, na której umieszczone zostanie zdjęcie naszego ukochanego psa, miejsca, w którym najczęściej spędzamy wakacje czy osoby najbliższej naszemu sercu.

Rolety drukowane można montować na rozmaitych rodzajach okien – sprawdź na Fivaro. Mogą być stosowane również w przypadku okien, które składają się z kilku części, a więc do okien dwu- bądź trzyskrzydłowych. Można je zamontować także w oknach balkonowych. Ten interesujący rodzaj rolet robi się z materiałów, które przepuszczają światło, ale także z materiałów , które zapewniają zaciemnienie. Gama kolorystyczna rolet drukowanych jest zaskakująco szeroka. Możliwość zamówienia rolet z dowolnie wskazanym zdjęciem sprawia, że mogą one urozmaicać każde pomieszczenie domu. Sprawdzą się w salonie, pokoju dziecięcym, w sypialni. Jak inne typy rolet, również te drukowane mogą być montowane bezpośrednio na skrzydle okiennym.

Mogą być montowane również na ścianie. Firmy zajmujące się ich wytwarzaniem dają klientom możliwość wyprodukowania rolet perfekcyjnie dopasowanych do wymiaru okien. Firmy , które zajmują się ich wykonywaniem najszybciej znajdziemy, wpisując w wyszukiwarkę internetową frazę „rolety drukowane”. Wyszukanie rozsądnej oferty zajmie jedynie kilka minut. O wiele dłużej będziemy wybierać zdjęcie, które chcemy umieścić na rolecie. To naprawdę rewelacyjny sposób na ciekawy wystrój okna.