Kamery na kask to wspaniały pomysł w doskonałej jakości

Kategorie Ciekawostki
Nie musimy mieć nikogo do nagrań

Jeszcze całkiem niedawno było tak, że jeśli pragnęliśmy rejestrować jakieś swoje kaskaderskie wyczyny, to musieliśmy mieć kogoś, kto z nami zajechał i kto wszystko odpowiednio nagrywał, lecz wtenczas widz nie mógł czuć tego samego co my. Na szczęście to się przemienia, więc teraz rejestrowanie takich akrobacji okazuje się być łatwiejsze, a to dlatego, że nie musimy mieć już nikogo aby z nami zajechał, a w dodatku jeszcze możemy wszystko nagrywać z naszej perspektywy, dzięki czemu oglądający będzie się czuł tak, jakby samodzielnie wykonywał te różne akrobacje.

snowbordzista

Autor: Eelke
Źródło: http://www.flickr.com
Kamera GoPro Black to odpowiednia inwestycja

Jeśli kochamy nagrywać wszelkie swoje akrobacje, to warto się zastanowić, czy wspaniałym rozwiązaniem dla nas nie będą kamery na kask. Prosto się je zakłada, będą niesamowicie lekkie oraz nie będą nam zawadzać podczas robienia tych wszystkich przewrotów, a to sprawia, że szybko zapomnimy o ich obecności. Wszystko co będzie przez nie nagranezarejestrowane będzie dawało wyraźny oraz jasny obraz, nic nie będzie rozmazane, a na dodatek mamy szansę stać się pewni, że kamera GoPro Black, będzie też niesamowicie wytrzymała na wszystkie nasze upadki, więc mamy szansę posiadać pewność, że nic niedobrego się z nią nie stanie, nawet wtenczas kiedy coś nie pójdzie po naszej myśli – czytaj tu. Takie kamery proponują nam odpowiednią jakość obrazu, będą bardzo trwałe, lecz równocześnie bardzo przystępne kwotowo, zatem każdy ma szansę sobie na nie pozwolić. Takie kamery to odpowiedni pomysł, ponieważ wtenczas będziemy mogli pokazać kolejnym co potrafimy, lecz także sami będziemy mieli szansę sprawdzać nasze postępy.

kamera sportowa

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Obraz nie będzie rozmazany

Powinniśmy wiedzieć, że nawet przy robieniu trudnych ruchów, gdzie wszystko będzie się trzęsło, obraz nie będzie zamazany, zatem cały czas wszystko będzie właściwie widoczne. Co więcej takie kamery pozwalają nam na dużo godzin nagrań, zatem możemy je zabierać nawet na odległe wyprawy – dobra strona.