Brodziki łazienkowe, wanny asymetryczne. Najdogodniejsze rozwiązania do domu

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Kiedy urządzamy łazienkę ogromnym dylematem bywa to czy wybrać wannę czy prysznic. Oczywiście zastanawiamy się również, które kafelki okażą się najsensowniejsze, czy może jednak zrezygnować z kafli na rzecz jakiegoś innego pomysłu. Myślimy faktycznie nad wszystkim dość długo, ale najbardziej nad tym czy sensowniej mieć wannę czy prysznic. Najczęściej, jeśli łazienka jest mała stawia się na prysznic, a jeżeli jest odrobinę większa to stawiamy na wannę. Kiedy, więc łazienka nie jest dużych rozmiarów trzeba sprawdzić, jakie są brodziki łazienkowe.

wanna asymetryczna

Autor: Elin B
Źródło: http://www.flickr.com

Wybór jest bardzo duży, więc na pewno uda nam się kupić odpowiedni brodzik do szyb, które kupimy by mieć fajny prysznic (polecane meble łazienkowe) (poznaj wybór). Niektórzy z nas kupią głęboki brodzik, a inne osoby będą chciały mieć bardzo płytki brodzik. Wszystko zależy od tego, co nam się podoba. Najistotniejsze, żeby dostosować wszystko rozmiarem i mieć świetny prysznic (polecane produkty) w łazience. Chyba, że zdecydujemy się na wannę, wtedy również będziemy musieli odrobinę się nagłowić. Bo producenci zadbali o to, by i fani prysznica i osoby lubiące wanny mieli, w czym poszukiwać swych perfekcyjnych modeli do pokoi łazienkowych.

Wanny asymetryczne w łazienkach w mieszkaniach

Ostatnimi czasy ludzie wybierają o wiele ciekawsze wanny niż do niedawna. Jeszcze niedawno w każdym mieszkaniu były takie same wanny, dość długie i prostokątne, a obecnie można mieć jak w hotelach na przykład wanny asymetryczne . To bardzo ciekawe rozwiązanie, szczególnie, kiedy łazienka nie jest bardzo duża. Tego typu asymetria pozwala na oszczędność miejsca, nie rezygnując z komfortu, jakim jest wanna. Dobrze, więc rozejrzeć się za wannami asymetrycznymi.

Są one na pewno droższe niż typowe wanny, ale na pewno też lepiej wyglądają. Dlatego jeśli zależy nam na tym, żeby nasza łazienka wygląda nowocześnie i była dla nas komfortowa, to warto kupić wannę asymetryczną. Należy oczywiście poprzeglądać ofertę paru sklepów, bo jest wiele rodzajów takich wanien i na sto procent damy radę dobrać tą idealną do naszej łazienki. Oczywiście, jeżeli posiadamy bardzo dużą łazienkę to można sobie wstawić podwójną wannę i prysznic i wtedy również będzie dylemat, na które produkty postawić, żeby łazienka fajnie się prezentowała.