Typy termoforów dla niemowląt – świetnego sposobu na bolące brzuszki

Kategorie Nasze dziecko
Kiedy w naszym domu pojawia się niemowlak, to ogromna radość dla wszystkich członków rodziny. Niezależnie od tego czy jest to pierwsza, czy kolejna pociecha, za każdym razem czujemy niezwykłe szczęście, iż możemy zajmować się taką małą istotką. Niestety maluchy bardzo często cierpią na bóle brzuszka. Staramy się nosić niemowlaki, czekając aż im się nie odbije, rozmasowywać im plecki, lecz nie zawsze to przynosi efekty. Czasami konieczne są inne sposoby, a jednym z najlepszych jest termofor. Jakie wyróżnia się rodzaje termoforów, jakie możemy wykorzystywać, gdy i nasze dziecko dopadnie ta niedogodność?

termofor dla niemolaka

Autor: www.fiorino.eu
Źródło: www.fiorino.eu

Pierwszy termofor – istotnie : fiorino.eu/sklep/akcesoria/termofory/termoforki-z-pestkami-wisni/termofor-z-pestkami-wisni–gwiazdki-czerwone – dla niemowlaka to termofor z pestkami, jakie pełnią rolę gorącej wody – sprawdź sam. W przypadku małych dzieci użycie jej byłoby niesłychanie nierozważne, toteż zastosowanie suchych termoforów jest idealnym wyjściem, a co kluczowe, z powodzeniem mogą z nich korzystać także osoby dorosłe. Zanim użyjemy termofora, trzeba wyjąć wkład z pestkami, by podgrzać go czy to w mikrofali, czy w piekarniku albo nawet na kaloryferze, jeśli mamy właśnie sezon grzewczy. Jeżeli z kolei schowamy termofor do zamrażarki, rewelacyjnie przyda się na stłuczenia dla starszego dziecka. Drugim typem są termofory z ziarnami owsa lub pszenicy, jakimi posługujemy się w identyczny sposób, jak w wypadku termoforów z pestkami. Jeśli mają również wyjmowane wkłady, pokrowce można bez kłopotu myć. Ostatni typ to termofor (odwiedzić- fiorino.eu/sklep/akcesoria/termofory) z wkładem solnym. Warto kupować różnokolorowe termofory, których maluszek nie będzie wyrzucać z kołyski. Dużo takich produktów ma np. wesołe, szeleszczące metki kochane przez pociechy, gdyż mogą je ciągać oraz bawić się nimi, co zdecydowanie umila czas.

niemowle

Autor: Trevor Leyenhorst
Źródło: http://www.flickr.com

Miejmy na uwadze niniejsze rzeczy, gdyż termofor może nieraz towarzyszyć naszemu maluszkowi, z tego powodu powinien mu się podobać. Dolegliwości brzuszka są męczące i dla maluszka, i dla rodziców, więc warto zaopatrzyć się w termofor dla niemowlaka – , jaki znakomicie poradzi sobie z tym problemem. Wybierz jeden z zaprezentowanych wyżej rodzajów termoforów, a szybko przekonasz się o ich skuteczności i twój maluszek już nigdy nie będzie cierpieć z powodu niniejszych przypadłości.