W sklepach można przebierać w asortymencie łazienkowym, zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności Na jakie firmy warto zwrócić uwagę?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Obecnie wyposażenie łazienki nie stanowi problemu, ponieważ w sklepach oferuje się taką różnorodność produktów, iż bez kłopotu możemy wyposażyć każde, nawet niewielkie pomieszczenie. Jedną z popularnych ostatnio serii produktów do łazienki jest wyposażenie Duravit Starck.

umywalka

Autor: jessie essex
Źródło: http://www.flickr.com
Łazienka musi z jednej strony ciekawie wyglądać, a z drugiej być funkcjonalna, a więc umożliwiać wykonywanie codziennych czynności, takich jak mycie, pranie, czy suszenie. Moglibyśmy więc pomyśleć, że zbyt małe łazienki nie mogą być wystarczająco funkcjonalne, jednak aktualnie, dzięki najnowszym rozwiązaniom konstrukcyjnym mebli i armatury łazienkowej jest to bez problemu możliwe. Między innymi wyposażenie Duravit spełnia to zadanie – Duravit Starck.

Po pierwsze umywalki czy wanny tej marki odznaczają się różnorodnością jeśli chodzi o kształt i rozmiary. Jednakże zawsze są to elementy o prostej linii, geometryczne, a jednocześnie niezwykle stylowe. To właśnie design przyciągną uwagę na to wyposażenie, w momencie, gdy pojawiło się na rynku.
Najważniejszym tworzywem, z jakiego produkowane są elementy z serii Duravit jest ceramika.

Jeżeli zainteresował Cię taki tekst, zobacz inne informacje na ten temat. Najlepiej sprawdź sam (http://www.gotowewnetrza.pl/kategoria-produktu/pokoj-dzieciecy/lampki/), znajdziesz tutaj analogiczne informacje.

Piękna biała umywalka blatowa, wykonana z ceramiki ciekawie urozmaica łazienkę i jest najlepszym uzupełnieniem łazienkowych płytek i użytych dodatków. Aczkolwiek firma ma w ofercie również armaturę zrobioną z akrylu, a także dodatki zrobione z drewna. Tym samym zapewnia naturalność i elegancję.

umywalka

Autor: Prayitno / Thank you for (7 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com

Jeżeli szukamy nietuzinkowego wyposażenia do łazienki warto postawić na serię Starck, tym bardziej, że tutejsze umywalki i wanny z powodzeniem znajdują zastosowanie również w ośrodkach SPA i Wellness, gdzie jak największą uwagę zwraca się na najwyższą jakość wyposażenia – sklep Mając je u siebie w domu będziemy czuć się niczym gwiazdy.czytaj dalej rolety zewnętrzne przeciwsłoneczne rolety zewnętrzne przeciwsłoneczneJednak nie tylko ze względu na wyjątkowy design i styl tego typu artykuły warto mieć u siebie. Firma zadbała również, by bez problemów można było zachować je w czystości i by jak najdłużej mogły nam służyć.

Rzecz jasna Duravit to nie jedyna marka udostępniająca łazienkowe wyposażenie. W sklepach możemy tak naprawdę przebierać w asortymencie, zarówno pod kątem designu, jak i funkcjonalności. Ta różnorodność powoduje, że wyposażenie łazienki staje się dużo prostsze i przyjemniejsze.