Kształcące zabawki wzbogacające wyobraźnię naszej pociechy- zobacz naszych faworytów

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Chyba nie ma takiej mamy i nie ma takiego taty, który nie słyszałby o zabawkach Fisher Price. Są cudownie kolorowe, ciekawe i wymyślone tak, by wspierały i pobudzały rozwój dziecka, ćwiczyły jego sprawność w małych rączkach i aby po prostu przynosiły mu mnóstwo frajdy.

zabawki fisher price

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

Zabawki edukacyjne Fisher Price pomagają naszym dzieciom w poznawaniu otaczającej ich przestrzeni dźwięków, barw, w rozwijaniu zdolności manualnych, wyobraźni i kreatywności – polecamy zakupy online). Najbardziej znanym produktem tej firmy jest Garnuszek na Klocuszek, który to potrafi zaciekawić zabawą malucha na wiele błogich chwil. Gdyż to przecież poprzez zabawę nasz malec przyswoi naukę liczb oraz identyfikacji kształtów i kolorów.

Dziecko wkłada do małych otworów klocki, a kolorowy brzuchaty Jegomość w nagrodę rozbrzmiewa wesołym śmiechem, informuje jakie mają kształty i jakie są się na nich cyfry. Przedstawia wesołe utwory melodyczne komunikując się przy tym z dzieckiem w języku polskim. Ale zabawki Fisher Price (to nie tylko i wyłącznie zabawki. To też akcesoria dla naszego malucha, np. butelki, chodziki, łóżeczka i elektroniczne nianie.

Jeśli nadal ciekawi Cię to zagadnienie, to odwiedź stronę www (https://tablicowo24.pl/kategorie/tablice-korkowe/rama-aluminiowa-basic/) a tu na pewno uzyskasz dużo danych na omawiany temat.

Podarujmy więc naszym dzieciom ciekawą zabawkę. Gdy jesteśmy świadkami widoku, jak swoimi maleńkimi dłońmi chce włożyć kwadrat do okrągłego otworu, nie przerywajmy, aby zaprezentować odpowiedni sposób (więcej z kategorii gry edukacyjne). Dzięki owym zabawkom możemy obserwować, jak dziecko uczy się radzenia z problemami i zdobywa umiejętności, przydadzą mu się w dalszym życiu.

Zabawka Fisher Price

Autor: Tom Woodward
Źródło: http://www.flickr.com

Wszyscy wiemy, że zabawa jest najistotniejszym elementem rozwoju dziecka. W gronie polskich producentów także znajdziemy interesujące modele, które zauroczą nasze dziecko, np. firmy Wader (zobacz więcej). To firma, która od wielu lat znajduje się w czołówce europejskich producentów zabawek plastikowych dla najmłodszych dzieci i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek w branży dziecięcej.

Spodobał Ci się taki artykuł? Jeżeli tak, to nim wyłączysz komputer, kliknij najpierw ten link – ta witryna (https://edukacjaaktywna.pl/) także z pewnością wpadnie Ci w oko.

Sporo zabawek ma wiele elementów wprawianych w ruch, dzięki czemu zabawa nigdy nie powieje nudą, są wielofunkcyjne np. duże auta spełniają zadanie jeździka. Mają piękne, żywe kolory i interesujące projekty, sprawdzają się zarówno do zabawy w domu, jak i na powietrzu. Wader to proste, ale pomysłowe zabawki w podstawowych kształtach i kolorach, aby nasze dzieci mogły od samego początku lepiej poznawać świat.