Żeby zapomnieć o niewygodach, brudzie oraz nakładzie pieniężnym remontu, trzeba to przetrwać, wytrzymać do końca, kiedy wnętrza są świeże i gotowe do ulubionego etapu prac – upiększania. Aby uatrakcyjnić wystrój przydałoby się pomyśleć nad wyborem dekoracji ściennych, takich jak fototapety, obrazy lub naklejki. Które będą najlepiej pasowały do naszego wnętrza?

salon

Autor: Pixers
Źródło: Pixers

Obrazy

Ich plusem jest niewielki rozmiar i mobilność, dzięki czemu łatwiej je zmienić albo przewiesić. Dzięki odpowiedniej oprawie i odpowiednim doborze grafiki wnętrze uzyska przytulny nastrój. Za sprawą fotografii elektronicznej, zaawansowanej obróbce graficznej i technice, na płótnie może znaleźć się także własnoręcznie wykonane zdjęcie.

Prezentowany temat Cię fascynuje? Więc odsyłam tu, gdyż odnajdziesz tutaj interesujące informacje na omawiane zagadnienie, które warte są zainteresowania.

obraz na płótnie musi jednak mieć właściwy rozmiar i rozdzielczość.

Tapety na ścianę

Fototapety, w przeciwieństwie do obrazu, ewidentnie trudniej przenieść na inną ścianę, dlatego ich wybór musi być przemyślany. Wielkoformatowa grafika dobrana stylistycznie do wystroju wnętrza robi zniewalające wrażenie. Na pewno zostanie zauważona przez bliskich. Foto tapeta online oraz tradycyjne mogą ozdabiać ściany, drzwi, fronty mebli, a nawet przestrzenie pomiędzy szafkami stojącymi i wiszącymi w kuchni.

Co poniektóre rodzaje materiałów, które służą do produkcji fototapet są odporne na oddziaływanie wilgoci i poplamienia. Dzięki temu można je stosować w miejscach niezwykle podatnych na wpływ wilgoci, np. w łazience lub w kuchni.

Naklejka Rilievi Fiorentini

Źródło: www.bmpolska.com

Naklejki ścienne

Naklejki ścienne są subtelną formą dekoracji. ornamenty przeważnie drukowane są na półmatowej folii i przykleja je się jak tatuaż do nawierzchni ściany.

Czy taka publikacja okazała się według Ciebie intrygująca? Jeśli tak, to notabene więcej zobaczysz w artykule (http://www.styro-papa.pl/cennik), który także rozpatruje opisywaną tematykę.

Ukształtowanie ozdoby trzeba dobrze dopasować do miejsca, w którym mamy zamiar ją przylepić. Naklejki są piękne, mają półmatową powierzchnię i nie odbijają światła, dzięki czemu łagodnie wpasowują się w strukturę podłoża.

Nie należy bać się zmian i zdobyć na coś szalonego. Pamiętajmy, że oryginalna dekoracja nie musi być eksponowana na stałym miejscu do następnego wielkiego remontu. Naklejki i fototapety w łatwy sposób zdjąć, bez uszkodzeń powierzchni, do której zostały przyklejone. Co więcej niektóre fototapety na ścianę można nie tylko usunąć, ale przykleić ponownie w nowe miejsce.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *