Mega bloks barbie, klocki maxi

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Większość osób, gdy słyszy hasło Barbie wyobraża sobie lalki, ale obecnie Barbie to nie tylko słodkie lalki, to dużo więcej. Rynek się rozpędził i możemy kupować różne gadżety, które są opisane nazwą Barbie, są między innymi klocki, które da się ciekawie ułożyć.

Klocki drewniane, zabawki

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Są to mega bloks barbie (zobacz www), które dają możliwość kupowania wielu różnych zestawów. Jeśli więc nasza pociecha lubi lalki Barbie dobrze zafundować mu jeszcze duże klocki, które pozwolą ustawić lalkę Barbie już nie jedynie w domku dla lalek, ale też przy sklepie z ciuchami albo na skuterze albo w sklepie dla zwierzaków.

Jeżeli masz ochotę dowiedzieć się więcej szczegółów na prezentowany w tym wpisie wątek, to zobacz tutaj śmiało uzupełniające informacje (https://www.tablicowo24.pl/kategorie/tablice-magnetyczne/).

Zestawów takich klocków jest wiele, bo producenci pojęli, że to super interes. A my, gdy nie będziemy wiedzieli, co kupić naszemu dziecku na kolejną okazję można wybrać kolejny komplet klocków, bo można je ułożyć na różne sposoby, więc to zabawka, która będzie się nudziła naszym dzieciom.

Duże klocki dla pociech w każdym wieku

Gdy kupujemy zabawki naszym pociechom to bierzemy pod uwagę na wiele różnych kwestii, najważniejsze jest jednak to czy są przeznaczone dla dzieci w wieku naszych pociech.

Czy prezentowany artykuł Cię zafascynował? W takim wypadku sprawdź inny polecany serwis naklejki na szyby, który także ma absorbujące informacje.

Zdajemy sobie sprawę, że pewnych klocków nie powinniśmy dawać dzieciom do pewnego wieku, bo po prostu nasze maluchy by je połknęły. Na szczęście producenci postarali się w tej kwestii i stworzyli klocki maxi (mega bloks maxi w e-sklepie kraina zabawy), czyli takie klocki, które są duże i dzieci nie byłyby mogły ich połknąć nawet jeżeli będą bardzo chciały.

klocki

Autor: Oliver Ponsold
Źródło: http://www.flickr.com
Tak, więc nie trzeba zamykać się na to, co wiemy o zabawkach, a sprawdzić na bieżąco, co teraz możemy kupić, bo ciągle pojawiają się kolejne nowe możliwości. A gdy chcemy żeby nasze dziecko układało klocki od maleńkości, to musimy poszukać dużych klocków, które nasz pociecha może wziąć do rączki, ale nie będzie mogła ich połknąć. Co ważne tego typu klocki, kiedy ich nie pogubimy, będą służyły pociechom przez długi czas, nawet gdy już będą miały więcej lat, bo im będą starsze tym większe możliwości zauważą przy bawieniu się klockami. Powinniśmy brać to pod uwagę, gdy kupujemy naszym pociechom zabawki, bo potem wychodzi na to, że w całym mieszkaniu jest pełno zabawek, z którymi suma summarum nie wiemy, co robić. Lepiej powinniśmy pójść na jakość na nie stawiać na ilość.