Jeśli chcesz zmienić dekorację domu lub mieszkania, nie czekaj i już dziś kup fototapety!

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Deszcz miarowo bębni o szyby, kolorowe liście opadają z drzew – taka „perspektywa” świetnie sprawdza się w powieściach, ale w tak zwanym „realu” bywa różnie.

fototapety mapa świata

Autor: Carissa Rogers
Źródło: http://www.flickr.com
wilgoć

Autor: Schüco
Źródło: Schüco
Wszak jesień niesie nam w darze prócz kasztanów, bukietu złotych liści również melancholię. Pojawia się zatem pytanie: co zrobić, by przezwyciężyć ogarniające nas przygnębienie? – pomocne wskazówki.
portret - mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Ile „głów”, tyle sposobów. Zamiast jednakże zjadać kolejne pudełko czekoladek i fundować sobie zbędne kilogramy, lepiej pomyśleć o metamorfozie mieszkania. Wcale nie musi to być generalny remont. Niejednokrotnie kilka drobnych przeróbek w zupełności wystarczy ażeby zupełnie zmienić wymowę danego wnętrza. Fototapety na wymiar to bez wątpienia fantastyczna inwestycja, która okaże się zbawienna w skutkach.

Czy wiesz, że więcej przeczytasz tutaj? To oczywiście zbliżona problematyka, zatem niewątpliwie sugerowane teksty także są warte sprawdzenia.

Przestrzenie zyskają nowy „look”, a my poprawimy sobie humor. Teraz abosolutnym „must have” są fototapety mapa świata. Czemu? Powodów jest co najmniej kilka. To świetne rozwiązanie jeśli zależy Ci na tym, by stworzyć niecodzienną aranżację. Kolorowa grafika rozwija wyobraźnię i zachęca do myślenia oraz podróżowania, zwiedzania różnych zakątków globu – sporo więcej.

Wystarczy szczypta fantazji, aby w jednej chwili przenieść się do słonecznej Toskanii, uroczego Paryża, roztańczonej Barcelony, tętniącego życiem Nowego Jorku albo tajemniczej Japonii…