Produkty firmy Grohe – baterie i zestawy prysznicowe

Kategorie Bez kategorii
Firma Grohe wyposaża swoje produkty w szereg innowacyjnych a zarazem niezwykle przydatnych rozwiązań: od oszczędzających zużycie wody, przez technologie pozwalające na kontrolowanie strumienia wody i temperatury, a nawet zabezpieczenia przed oparzeniami, po technologie pozwalające uzyskać połysk i wytrzymałość niespotykane w asortymencie pozostałych firm.

Łazienka nowoczesna

Autor: Carl Mattone
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki zastosowaniu obecnie dostępnych technologii z najwyższą jakością i nowoczesnych wzornictwem, producent Grohe jest obecnie jednym z najbardziej znanych i cenionych producentów rozwiązań sanitarnych.

Marka Grohe przez wszystkie lata działalności zaznaczyła swoją obecność już w ponad 130 krajach na całym świecie, tworząc sześć zakładów produkcyjnych i zatrudniając ponad pięć tysięcy fachowców. Armatura kuchenna i łazienkowa producenta Grohe to produkty wyróżniające się nowoczesnym wzornictwem, innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i najwyższą jakością. Firma Grohe dostarcza wszelkich elementów, aby wzbogacić przestrzeń łazienkową i kuchenną. Wśród najbardziej znanych produktów tej firmy wymienić możemy zestaw natryskowy Grohe na , baterie umywalkowe – łazienkowe i kuchenne, jak również baterie na wanny.

Wymarzona łazienka powinna być miejscem wytchnienia i regeneracji dla organizmu, idealnym do odpoczynku po męczącym dniu. Jednocześnie łazienka musi być funkcjonalna dla różnego typu użytkowników – rodzin z małymi dziećmi oraz singli żyjących w szybkim tempie. Pełna gama armatury łazienkowej Grohe spełnia oczekiwania wszystkich klientów i pomaga zaprojektować łazienkę uszytą na miarę naszych potrzeb. Zestawy natryskowe Grohe takie jak: dysze boczne, kolumny natryskowe, słuchawki prysznicowe, przyłącza oraz węże gwarantują maksymalny komfort korzystania z łazienki. Co więcej, sprawiają, że zwyczajny prysznic staje się czymś wyjątkowo miłych, niezależnie od tego czy mamy ochotę na ukojenie zmysłów w towarzystwie ciepłej wody, czy pobudzający prysznic z rana. Co ważne, wybór systemów prysznicowych możemy wzbogacić o pozostałe projekty z tej samej linii, które pozwolą stworzyć wysublimowaną łazienkę o spójnym wyglądzie. Z kolei do kuchni firma (zobacz wyłączniki i gniazdka elektryczne) Grohe proponuje baterie o nowoczesnym wzornictwie, jak chociażby baterie z regulowaną wysokością wylewki. Wśród rozwiązań kuchennych marki firmy Grohe znajdziemy baterie z filtrem wody jak również baterie gotujące wodę z jednoczesnym zabezpieczeniem przed poparzeniem.