Skrupulatnie liczą czas, a przy tym idealnie mogą się prezentować. Zegary, bo o nich mowa, mogą być ciekawym rozwiązaniem dla wszystkich tych, którzy planują drobne zmiany lub mały remoncik.

oryginalne dodatki

Autor: Tasos Kostopoulos
Źródło: http://www.flickr.com
Stonowana elegancja czy niebanalna ekstrawagancja? Wybór jest zależny jedynie od naszej inwencji. Designerskie zegary, jeżeli odpowiednio je dopasujemy, będą interesującym dopełnieniem każdego wnętrza. W zależności od tego, czy pragniemy zawiesić lub postawić zegar (polecam: zegary ozdobne od galerii decor) w kuchni, salonie, sypialni czy innym wnętrzu bez problemu znajdziemy coś specjalnego dla siebie. Ten drobny akcent sprawi, że pokój będzie zupełnie odmieniony. Czasami, aby uzyskać zamierzony cel, nie trzeba ponosić sporych kosztów. To eleganckie detale kreują klimat. Z tego powodu warto spokojnie zastanowić się co to ma być. „Czas to pieniądz”, tak mówi stare porzekadło. Można by pokusić się o stwierdzenie, że czas to również… piękna ozdoba. Zwłaszcza, jeżeli są to designerskie zegary – sprawdź pełną ofertę.

Pierwszym krokiem do dobrego wyboru jest przeanalizowanie aranżacji wnętrza. Jeżeli nasz pokój jest urządzony w nowoczesnym stylu, nie decydujmy się na modele stylizowane na styl retro. Jeśli zaś nasze wnętrza cechują się elementami klasycznej elegancji, wtedy darujmy sobie krzykliwe rodzaje ozdób. Nie zapominajmy także, iż bardzo istotna jest analiza pod kątem barw. Chociaż kontrasty są w modzie uzyskanie efektu choinki nie wyjdzie nam na dobre. W swoim mieszkaniu mamy przede wszystkim czuć się dobrze, zatem dostosujmy styl mądrze.

W efekcie wykreujemy indywidualny styl, który podkreśli naszą osobowość. Poduszki, świeczki, ramki na zdjęcia, figurki oraz kolorowe wazoniki powoli przechodzą do lamusa. Chociaż są ładne, nie możemy powiedzieć, że pełnią ważną rolę, którą musi być funkcjonalność. Po co trzymać w mieszkaniu sprzęty, zbierające jedynie zanieczyszczenia? Designerskie zegary to idealnie połączenie piękna z funkcjonalnością. Precyzyjnie odmierzają czas i dodają pomieszczeniom urokliwego charakteru. Ich zaskakujący design będzie zachwycał nie tylko nas, a także naszych gości, czyli bliskich, znajomych, rodzinę, przyjaciół. Jeśli korci nas myśl o efektownych zmianach, zastanówmy się nad taką inwestycją. Na pewno będziemy kontenci z dobrze podjętej decyzji!