Efektywne metody na schudnięcie

Kategorie Bez kategorii
Pomysł na to, żeby ekspresowo i dużo schudnąć, wpada czasami do głowy wielu ludziom, zazwyczaj spowodowane jest to potrzebą wbicia się w sukienkę na ślub przyjaciółki lub nagłym wyjazdem na wczasy.
Szybkie odchudzanie jednakże nie jest realne.

mieszkanie

Autor: You Tube – Tomasz Szafarek
Źródło: http://www.flickr.com
Pozbywanie się nadwyżki kilogramów będzie procesem długofalowym, który – jeśli ma przynieść świetne i trwałe rezultaty – powinien ciągnąć się paręnaście miesięcy. Dietetycy są zgodni, że nie można wyszczupleć 20 kilo w kilka tygodni. Zdrowe odchudzanie to ubytek czterech kilogramów na tydzień, nie więcej. Jakim sposobem taki efekt uzyskać?

Wypijaj sporo wody. Deficyt już 1% wody z układu może spowodować spadek formy cielesnej a także umysłowej aż o 10 %. Woda (jonizatory wody ceny) pomaga również oczyścić organizm z toksyn, jakie powstają w przebiegu spalania tłuszczowej tkanki. Jedząc wolno, łatwiej stracić na wadze, dlatego że informacja o tym, że spożywamy dociera do mózgu dopiero po paręnastu minutach. Daj zatem sobie dosyć czasu na spokojny posiłek – powinniśmy wtedy skupiać się tylko na nim, nie czytając, nie odbierając telefonów i nie korzystając z laptopa. Wysypiaj się – jeśli zdarza Ci się siedzieć późno w nocy, powinieneś zacząć się wysypiać jak też kłaść się do łóżka o stałych porach. Zmniejszona ilość snu powoduje, że żołądek wytwarza większą liczbę żółciowych kwasów, co o wiele powiększa nasz apetyt. Wybieraj produkty bez sztucznych dodatków – barwników oraz pozostałych. Zwróć uwagę na obecność soli czy też glutaminianu sodu – ich znaczna ilość w jadłospisie powoduje zatrzymanie wody w organizmie co przynosi rezultat obrzmienia.

Jedz przynajmniej trzy posiłki na dzień, nie omijaj żadnego – zdrowy posiłek jest nieodzowny do wyprodukowania właściwej ilości energii. Jeśli poszukujesz dietetyka w swoim mieście, wystarczy że wbijesz w przeglądarkę odchudzanie Wrocław.