Pomysł na unikatowy wieszak w każdym domu

Kategorie Bez kategorii
Pragniecie jakoś ożywić swój korytarz? Macie dość zwyczajnych, niezbyt oryginalnych wieszaków? Mamy dla was rewelacyjny pomysł na wieszak! Niebanalny lecz inny. Przychodzący do was znajomi będą mile zaskoczeni, zostawiając swoje ubranie na oryginalnym i zarazem dekoracyjnym wieszaku.

Oto kilka naszych pomysłów:

wieszak na ubrania

Autor: Marbet Decor
Źródło: Marbet Decor

1) Wieszak-drzewko – najbardziej popularny wśród aranżatorów. Wystarczy niewiele farby, końcówek starego materiału, kawałków papieru, taśmy malarskiej i odrobiny pomysłowości, a w naszym korytarzu poczujemy się, jak w zaczarowanej krainie. Nie tylko dzieciom będzie się podobać. Nasze pomieszczenie będzie piękne i przede wszystkim wesołe.

2) Wieszak na starym drewnianym kołku – koncepcja ukazująca, że stare (zobacz retro gniazdka) może być ładne! Naturalne drewno i umocowane na nim pozłacane eleganckie wieszaki są złączeniem stylu i naturalności. Osoba wybierając tego typu wieszak, ma możliwość jednocześnie wykonać z niego miejsce np. na szaliki i czapki.

3) Wieszaki-guziki – wersja oryginalna? A jednak! Poza tym, że stanowi funkcję dekoracyjną, swoją kolorystką może odnowić wiele wnętrz! Niejedna osoba byłaby zachwycona… wieszając na nim swoją torebkę.

4) Wieszaki z konceptem na półki – 2 w 1. Dodatkowo na zamontowanych wieszakach można przymocować koszyki, gdzie znajdzie się miejsce na dodatki, których w przedpokoju nie mało…

Spójrz tutaj: na tą domenę To tylko kilka pomysłów na wieszaki. Ile głów, tyle pomysłów. Najważniejsze jest to, by nie zamykać się na nowości. Warto zaszaleć! Nie obawiajcie tego, eksperymentujcie, aranżujcie, a Wasze pomieszczenia będą miłym akcentem dla rodziny i przede wszystkim dla Was!