Korki Nike dla dzieci

Kategorie Ciekawostki
Niestrudzona pogoń za perfekcją wreszcie dobiegła końca. Nowa seria juniorskich korków Nike została stworzona, dla tych którzy mają pod kontrolę grę od początkowych minut spotkania do ostatniego gwizdka sędziego. Buty piłkarskie Nike Junior mają asymetryczny system sznurowania, który tworzy większą strefę uderzenia i kontroli piłki, który gwarantuje zabójczą skuteczność gry.

nike

Autor: Vernon Chan
Źródło: http://www.flickr.com
Korki stworzone zostały przez Nike dla kreatywnych rozgrywających. To doskonałe buty dla każdego małego piłkarza. To niezwykle lekkie buty, zapewniające naturalne wyczucie piłki. Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z niezwykle solidnych materiałów, zapewniających bardzo wysoki komfort podczas gry. Buty zapewniają znakomitą trakcję, precyzję podań jak i dynamikę rozgrywki. Buty zachowują się jak druga skóra na stopie. Podczas projektowania zastosowano szereg najnowszych technologi, co sprawia, że gra w piłkę nożną dostarcza wielu niezapomnianych emocji.

Buty piłkarskie nike junior stworzone zostały z wysokogatunkowej skóry naturalnej z niezwykle solidnymi wykończeniami – Hurtownia Sportowa. Korki są wytrzymałe, za sprawą wzmocnienia przy pięcie i na nosku.Dodatkowo mają wyprofilowaną wkładkę, która świetnie dopasowuje się do stopy. Nowoczesny design butów pozwala wyróżnić się na boisku.

Czy masz trudność z odnalezieniem ciekawych danych na omawiany temat? Jeżeli tak, to nie przejmuj się, tylko prześledź treść (https://btune.pl/chiptuning/), a z pewnością się nie zawiedziesz.

Przykuwające uwagę logo Nike nadaje butom niepowtarzalnego charakteru. Buty piłkarskie Nike Junior zostały stworzone z myślą o zwinności. Dopasowane do anatomicznego kształtu cholewki świetnie stabilizują stopy. Cholewka gwarantuje idealny poziom tarcia oraz świetnie przylega oraz dopasowuje się do ruchu stopy. Buty gwarantują Znakomitą stabilizację i amortyzację. Wkładka z materiałowym wykończeniem odzwierciedla naturalny kształt stopy. Materiał polepsza kontakt i daje maksymalną kontrolę.

nike

Autor: Nike
Źródło: www.r-gol.com
Buty piłkarskie nike junior są niezwykle lekkie. Podeszwa wykonana została z trwałejj na ścieranie gumy. Bieżnik zapewnia natomiast znakomitą stabilność na boisku. Ograniczony do minimum opór powietrza gwarantuje osiąganie maksymalnych przyspieszeń. Specjalne obszycia zapewniają jeszcze większą wytrzymałość. Buty piłkarskie nike junior posiadają miękkie kołki o różnorodnej długości jak i szerokości.

Delikatna podeszwa z wkrętami sprawia, że korki łatwo wgryzają się w ziemię i gwarantują naturalną swobodę ruchów oraz ułatwiają zwroty w każdym kierunku, zapewniając przyczepność podczas gry na miękkiej murawie oraz na suchych nawierzchniach trawiastych.
Sznurowanie przesunięto do środka, co spowodowało większą strefę kontroli nad piłką.