Filmowanie z powietrza – świetny sposób na zrobienie wyjątkowych filmów z interesujących i znaczących zdarzeń w życiu człowieka.

Kategorie Bez kategorii
Postęp technologiczny w wielu przypadkach bardzo usprawnia ludziom życie. Przez to też bardzo często korzystają oni w swoim życiu zarówno prywatnym jak i zawodowym z wielu różnorodnych sprzętów technologicznych. Dzięki nim zdecydowanie przyspieszają robienie wielu czynności, które przy okazji są wydajniejsze.

Jak utrwalić ważne chwile?

Dron Phantom

Autor: Adam Meek
Źródło: http://www.flickr.com

Jest wiele sprzętów technologicznych, bez których obywatel nie potrafiłby już funkcjonować. Umożliwiają one wykonywanie czynności, których bez nich nie mógłby wykonać. Do takich obiektów zalicza się choćby aparat fotograficzny. Człowiek Wykorzystuje go w wielu okolicznościach, gdyż pozwala on na uwiecznienie najważniejszych momentów życia jednostki oraz momentów, które mają dla niego bardzo duże znaczenie.

Dlatego też jednostka aparat fotograficzny bierze ze sobą wszędzie tam gdzie może dziać się coś interesującego albo mającego dla niego wartość. Współcześnie aparat fotograficzny jest nieodzowną częścią wyposażenia każdej osoby wybierającej się w jakąkolwiek wycieczkę. Dzięki temu jednostka ma gwarancję, że uda mu się ująć i uwiecznić wszelkie interesujące i istotne dla niego wydarzenia.

Ciekawy sposób na robienie ujęćRozwój technologiczny pozwala na stałe ulepszanie sprzętów służących do uwieczniania różnorakich zdarzeń i sytuacji. Udoskonalane są nie tylko same aparaty fotograficzne, ale produkowane są także inne sprzęty, które pozwolą na utrwalenie wielu istotnych dla danego obywatela momentów. Takimi urządzeniami są Phantom 3 oraz Gopro hero+ LCD umożliwiające filmowanie filmowanie wesel różnorakich ciekawych i ważnych zdarzeń – gohero.pl/GoPro-Hero-LCD.

Phantom 3 to zdalnie sterowany dron, który umożliwia robienie zdjęć oraz nagrywanie z powietrza. Tym samym umożliwia on wykonywanie niezwykłych oraz ciekawych ujęć z zupełnie innej perspektywy, które wyraźnie różnią się od ujęć zrobionych tradycyjną kamerą. Tymczasem Gopro hero+ LCD jest to kamera z wbudowanym dotykowym ekranem LCD.

Posiada wodoszczelną a także wstrząsoodporną obudowę, przez co można brać ją w różnorodne miejsca i nie powinna zbyt szybko ulegnąć zniszczeniu. Dzięki właściwie zbudowanej obudowie można doczepić ją do różnorodnych sprzętów przy pomocy, których można pozyskać niezwykłe i ciekawe ujęcia w tym także z powietrza, które chętnie będzie się później przeglądać.