Nie pamiętałeś o lodzie, z tego powodu zaproszeni musieli pić ciepły alkohol?

Kategorie Zdrowa dieta
Gdy organizujesz event czy to w lokalu czy w plenerze, na pewno wpierw obmyślasz jak będzie wszystko się prezentowało. Zamawiasz catering, DJ-a albo wyłącznie nagłośnienie, załatwiasz właściwe oświetlenie, zaś na koniec zapraszasz gości…ale nagle wychodzi że o czymś nie pomyślałeś.

Niby wszystko zostało zapięte na ostatni guzik, ale napoje są za ciepłe.
Snack pellety
Europa

Autor: Centrum Naturhouse
Źródło: Centrum Naturhouse
Podobna sytuacja ma często miejsce w okresie wakacyjnym, gdy jesteśmy nad morzem, a gorące powietrze wzbudza pragnienie, nawet bryza nie jest w stanie pomóc. Toteż już od kilku lat funkcjonują firmy, jakie dostarczają kostki lodu.

Interesujących danych dowiesz się po przejściu na witrynę (http://www.metro-catering-system.pl/), która zawiera fascynujące dane na ten wątek – będą one niewątpliwie godne uwagi.

Głównym źródłem ich zysków są lokale, restauracje, małe gastronomie, sklepy z rybami i mięsne, a również wiele innych. Zaopatrują również w kostki lodu imprezy okolicznościowe. Lecz mówimy tu także i przede wszystkim o sytuacjach krytycznych, kiedy natychmiast potrzebujemy mieć spore ilości lodu. Jeśli dokładnie Tobie zdarzyła się identyczna sytuacja, kiedy byłeś nad morzem i była Ci potrzebna dostawa (zobacz pączki z dostawą) kostek lodu gdynia Gdańsk czy też Sopot, każde z wymienionych miast posiada „pogotowie lodowe”, które działa całodobowo i oferuje dowóz zamówionej ilości lodu pod omówiony adres w czasie od 15 do 30 minut! – kostki lodowe do drinków Lód dowożony jest w praktycznych 5 albo 10 kilogramowych workach. Chociaż możesz twierdzić, że lód to tylko zamrożona woda, ale ta jaką masz w kranie ma w swoim składzie dużo dodatków, jak: sole wapnia oraz magnezu, chlor i mnóstwo innych, jakie sprawiają, że kostka lodu jest mętna. Woda stosowana przez firmy jest parokrotnie oczyszczana, z tego powodu po zamarznięciu jest idealnie przezroczysta.

Zatem jeżeli zdarzy Ci się znów podobna sytuacja i będą Ci potrzebne kostki lodu gdynia Gdańsk oraz Sopot mają swoje „pogotowie” ciągle gotowe dowieźć Ci dowolne ilości lodu – .

Identycznie jak pogotowie ratunkowe lub gazowe, firmy wytwarzające kostki lodu są stale gotowe, żeby dostarczyć go zapominalskim w dostatecznej ilości.