Jakie artykuły dekoracyjne odmienią Twoje mieszkanie?

Kategorie Umeblowanie, dekoracje, projektowanie i aranżacja wnętrz.
Zmiany w mieszkaniu są szalenie inspirujące. Nie zawsze jednak chcemy, by łączyły się z totalną rewolucją. Istnieje na to sposób – zamiast chwytać za pędzel, wystarczy zainwestować w dodatki.

wnętrza

Autor: IMS GROUP
Źródło: IMS GROUP
Nowe zasłony, narzuty, poszewki na poduszki, obicia i dom wygląda jak nowy! Pomysłów jest tyle, ile podpowiada wyobraźnia, albowiem długie jesienno-zimowe wieczory sprzyjają eksperymentowaniu oraz zmianom. Pastelowe kolory spowodują, że salon (meble do salonu nowoczesne) optycznie stanie się większy, zaś bardziej intensywne i ciemniejsze – pomniejszą. Takie samo wrażenie uzyskamy z tkaninami we wzory. I chociaż zabawa z nimi to niesłychana frajda, potrzeba wyczucia, aby nie wprowadziły chaosu we wnętrzu.

Jeśli mieszkanie jest w stylu sielsko-anielskim dobrze będzie wyglądała w nim np. krata. Kraciaste poduszki oraz pledy, w czerwonej tonacji sprawią, że w domu zapanuje świąteczny klimat. Jeśli preferujemy elegancki styl, doskonale sprawdzi się ponadczasowa biel, beże czy szarości. Takie wnętrze możemy ocieplić świecznikami, których migotliwe światło uprzyjemni mieszkańcom długie i chłodne wieczory. Artykuły dekoracyjne znajdziemy np. e-sklepach, wpisując w wyszukiwarce słowa: wyposażenie wnętrz lub wchodząc na się, że dom bez obrazów jest niczym piękna twarz bez oczu. Trafna to metafora, gdyż wystarczy jeden obraz, by pomieszczenie nabrało innego charakteru.

W ramach wyeksponować jesteśmy w stanie wszystko.

wnętrza

Autor: ▓▒░ TORLEY ░▒▓
Źródło: http://www.flickr.com

Zdjęcia, rysunki dzieci, pamiątki z podróży, czy własnoręcznie stworzone kolaże.

Ten tekst wydaje się niesłychanie zajmujący? Jeżeli tak, to sprawdź również pozostałe polecane zaproszenia na chrzciny treści, gdyż są równie ciekawe oraz pochłoną Cię całkiem.

Do kuchni, najlepszym wyborem będą zegary kuchenne – piękne i praktyczne – . Ważne, aby ich styl współgrał zresztą pomieszczeń i odzwierciedlał gust właściciela.

Solarne, halogenowe, wiszące, stołowe. Oświetlenie to tzw. „kropka nad i” w naszych wnętrzach. Czasem wystarczy ciekawa lampa, by pomieszczenie zyskało nowy wymiar. Właściwie dobrane oświetlenie ”zamaskuje” niedociągnięcia domu, lub podkreśli to co warte podkreślenia.

Dlatego jeżeli mamy w planach wprowadzenie zmian, ale nie bardzo mamy pojęcie na czym miałyby polegać, skorzystajmy z owych inspiracji, które na pewno przyniosą zadowalające wyniki naszych działań.