Remont kuchni zobowiązuje do zaplanowania jej przyszłej aranżacji. Oldschollowa, a może modernistyczna i nietypowa kuchnia? Nutka awangardy zapewne nikomu nie zaszkodziła.

Kuchnia

Autor: Franke
Źródło: FRANKE

Nowoczesny wystrój ofiarowuje najwięcej możliwości. Nie musisz trzymać się skostniałych reguł proponowanych przez styl i można z czystym sumieniem poddać się modom, dowolnie je scalając. Wystarczy wpisać „akcesoria meblowe sklep” i wyszukamy właśnie to, czego potrzebujemy, oprócz pieniędzy na koncie.

Kuchnia otwarta na salon

Kuchnia otwarta na salon to coraz częściej stosowane rozwiązanie. Nieduże metraże zmuszają do zespolenia kuchni z salonem – to najłatwiejszy sposób na wygospodarowanie przestrzeni. Scalenie kuchni z jadalnią i salonem nie jest łatwe – wymaga przeanalizowania planu. Granicę między pokojami może wytyczać jedynie linia podłogi: w kuchni warto wybrać gustowne płytki. Innym pomysłem jest zaplanowanie fragmentu kuchni na ladę, która przy okazji powiększy przestrzeń do kuchennych aktywności.

Ważne, żeby w małej kuchni tak zaproponować ustawienie wyposażenia, żeby półki pomieściły jak najwięcej, broniąc nas w taki sposób przed nieporządkiem. Przydatne mogą być np. kosze obrotowe, które pozwolą utrzymać ład.

Przechowywanie w kuchni

Kosze cargo to najlepsza propozycja na zagospodarowanie wnętrza w kuchni. Tego typu wysuwane kosze do szafek ułatwiają przechowywanie drobnych sprzętów. Głębokie szafy i szuflady to jedyny sposób na usystematyzowanie ułożenia garnków i sprzętów kuchennych.

Kuchnia, o której marzysz

Nowoczesne wnętrza to charakterystyczne i nietuzinkowe formyoraz kolory. Dobrym zestawieniem jest biały i czarny. Pozornie czarna kuchnia nie może być przyjemnym wnętrzem na relaks dla całej familii, ale odpowiedni pomysł, pozwala dobrze wykorzystać ten kolor. Eleganckie wnętrze w czerni idealnie współgra z jasnymi ścianami i chromowanymi detalami. Oszczędne pomieszczenie nie będzie wyglądało pretensjonalnie, a dodatki dopasowane bez przesady zadecydują o charakterze kuchni. Błyszczące meble z płyty uzupełni nowoczesny sprzęt AGD: czarna lub srebrna lodówka jest strzałem w dziesiątkę.

Nowoczesna kuchnia to także intensywne kolory takie jak pomarańcz, ostra zieleń i kobalt. Ostateczny kształt zależy od fantazji mieszkańców. Kuchnia (sprawdź nasze propozycje na kuchnie na wymiar warszawa) kuchni (dodatkowe informacje)

Źródło: reling.pl

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *