Dobrze zaprojektowane szafy i garderoby

Kategorie Bez kategorii
O tym, że ubrania szyte na miarę stron dodatnich posiadają sporo, zdarzyliśmy się przekonać już wieki temu. Dziś, posunęliśmy się o krok dalej, i na miarę meblujemy nasze mieszkania. Kuchnie, meble do salonu, garderoby, tworzone z myślą o właścicielu, jego wymaganiach i gustach, pasują niczym garnitur skrojony przez najznamienitszego krawca.Porównanie to odpowiednie, gdyż garderoby w naszych czasach chwalą się ubraniami jak witryny kolekcją porcelany. Bywają okazałe niczym ekskluzywne butiki i ”ułożone” jak wojsko.To prawda,Faktem jest, że mieszkanie nie istnieje bez miejsca do przechowywania ubrań i drobiazgów. Najczęściej wybierane rozwiązanie to szafa pod zabudowę oraz – pragnienie każdej kobiety, garderoba. Zbliżone funkcje, ten sam cel – funkcjonalność i estetyka.

Wieszaki na ubrania

Autor: Robert Couse-Baker
Źródło: http://www.flickr.com
Przy przemyślanym projekcie garderoby szybko zauważymy luksus, wygodę jej użytkowania. Oprócz oczywistej i przyjemnej możliwości wejścia do środka, pomieścimy w niej wszystkie rzeczy. Zarówno obecnie noszoną odzież, jak i z poprzednich sezonów. W internecie swą działalność prowadzi wiele firm, w których profesjonalna i wykwalifikowana kadra zajmie się projektem, wykonaniem oraz montażem mebli. Meble (meble młodzieżowe wójcik) na wymiar są rzeczywiście rozwiązaniem nieco bardziej kosztownym, ale jakże spełniającym nasze wyobrażenia. W końcowym efekcie będzie nam dane zobaczyć odpowiednio zagospodarowany każdy kąt czy wnękę. Szczególnie istotne jest to w przypadku niewielkich pomieszczeń. W takich sytuacjach dobrze sprawdzi się szafa wnękowa, którą ulokujemy w każdym mieszkaniu – nawet jednopokojowym. Zabudowa wnęki dojdzie do skutku przy szerokości ok. 0,8 metra. Wnętrze takie zaplanujmy z mrówczą precyzją

Dobrze zaplanowana przestrzeń, ułatwia funkcjonowanie. Stąd wszyscy tak bardzo lubimy przemyślane rozwiązania, które pozwalają nam znaleźć miejsce dla wszystkich niezbędnych przedmiotów. Jeśli dodatkowo funkcjonalność idzie w parze z ciekawym designem – warto wybrać meble na wymiar (stylowa garderoba).