Jakie meble hotelowe zakupić, by turyści chętnie wracali do naszego obiektu?

Kategorie Bez kategorii
Jeżeli posiadasz swój hotel, musisz zadbać o kilka zagadnień, dzięki którym będziesz nie tylko znany, ale i doceniany na rynku usług hotelowych. Należą do nich bez wątpienia meble do hotelu. Co brać pod uwagę, szukając umeblowania?

meblehotelowe.wajnert.pl

Autor: Emily May
Źródło: http://www.flickr.com
Przede wszystkim ważna jest jakość mebli. Gdy połasisz się na tanie meble, zapewne nie będą służyć ci za długo. W łóżkach szybko popękają sprężyny, szuflady w szafkach będą się zacinać, a rogi stoliczków nocnych wytrą się, przez co nie będą wyglądać ładnie. Wypróbowane przez klientów sklepy meblowe, gwarantują ci zakup porządnych, chociaż trochę droższych mebli. Jednakże nie będzie to gotówka wyrzucona w błoto, gdyż ich wymiana nie stanie się konieczna już za parę lat, tak jak wymiana tanich szaf, a zatem – oszczędzisz. Przez lata ich używania koszty w końcu się zwrócą, a ty nadal będziesz cieszyć się idealnym stanem mebli.

Łóżko

Autor: jessicadally
Źródło: http://www.flickr.com

Drugą kwestią jest użyteczność hotelowego umeblowania. Powinieneś zakupić komfortowe łóżka, na których goście się wyśpią, jak również regały oraz komody, do których schowają swoją garderobę, kosmetyki czy inne drobiazgi. Nawet w czasie wyjazdu lubimy mieć porządek, dlatego na pewno nie cieszylibyśmy się z pokoju, w którym nie ma nawet jednej półki, by poukładać t-shirty, spodnie, sukienki i bieliznę. Taki hotel od razu skreślilibyśmy ze swojej listy i raczej znowu byśmy go nie wybrali. To samo tyczy się łazienki hotelowej – powinna być w niej choć jedna półka, na której można ustawić swoje kosmetyki. Oprócz tego liczy się sama aranżacja (Zobacz więcej: aranżacja wnętrz kraków) wnętrza – meble, przy pomocy których urządzamy pokoje hotelowe, muszą pochodzić z jednej bajki.

Naturalnie każdy pokój może być zaaranżowany w innym stylu, lecz w jednym pomieszczeniu nie można ustawić nowoczesnego łóżka i staromodnego regału, na ścianie zaś wieszając kolorowy zegar ścienny z postacią z bajki. Nie będzie to dobrze wyglądać i goście mający uwagę na takie elementy mogą nie czuć się komfortowo. Meble wraz z dodatkami umieszczonymi w pokoju i z kolorem ścian mają tworzyć jedną całość, aby nadawać wnętrzu określonego charakteru. Meble do hotelu – np. takie: – to niezastąpiony element wyposażenia hotelu. Można nawet powiedzieć, że są jego wizytówką, dlatego dobrze jest rzetelnie przemyśleć sprawę ich zakupu.