Ever after hight – nowy niezmiernie atrakcyjny projekt rekomendowanej firmy Mattel

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Firma Mattel to znana i dynamicznie rozwijająca się firma, jaka działa w branży zabawek. Jest to firma wszechstronna, jej artykuły są dystrybuowane na całym świecie, bo firma posiada istotnie ogromny asortyment rozlicznych zabawek dla dzieci.

Lalka barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Nowinką jest to, że firma (polecamy również druk cyfrowy Toruń) Mattel posiada najogromniejszy przychód ze sprzedaży zabawek na całym świecie! Bezspornie więc wolno stwierdzić, że istotnie wyróżnia się ona z innych firm w tej branży. Jednym z nowych projektów tej rewolucyjnej firmy jest ever after hight (lalki barbie ever after high). Jest to spin-off ogromnie atrakcyjnej serii lalek Monster Hight, które cieszą się wielką renomą wśród najmłodszych. Lalki z serii Monster Hight zdołamy współcześnie odnaleźć praktycznie w każdym większym i mniejszym sklepie z zabawkami. Bez wątpienia ever after hight też wzbudzi znaczne zainteresowanie, gdyż już teraz zyskuje sobie coraz większą glorię, która wzrasta z dnia na dzień. Mówiąc zwięźle historia ever after higt relacjonuje o nastoletnich potomkach najbardziej znanych oraz popularnych postaci z bajek, jakie na co dzień muszą borykać się z rozlicznymi zadaniami licealnymi. Codziennie uczą się oni w Akademii, w której panuje istotny podział między uczniami.

Lalka Barbie

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Jedni z nich są Royalsami, jacy pragną iść tropami swoich sławnych rodziców i dzięki nim wznosić swoją przyszłość, a drudzy to Rebelsi, jacy nie pławią się w blasku zaszczytnych rodziców, ale chcą sami osiągnąć zwycięstwo w życiu, dlatego kroczą oni osobistą, utworzoną przez siebie ścieżką. Na przykład jedną z postaci ever after hight jest Madeline Hatter. Jest ona córką Szalonego Kapelusznika oraz znajduje się po stronie Rebelsów, jednakże to zaledwie kilka ciekawostek na temat tej szczególnej postaci. Bez wątpliwości nowy projekt firmy Mattel wzbudzi wielkie zainteresowanie i niezwykle szybko stanie się kolejnym hitem na rynku. Więcej informacji na temat tego projektu można odkryć w Necie, na przykład na różnych stronach poświęconych Ever After Hight.