Modnie albo wygodnie, czyli z jakich powodów nie trzeba rezygnować z zamawiania ubrań najmodniejszych w danym sezonie

Kategorie Bez kategorii
Z grubsza przedstawicielki płci pięknej trzeba podzielić na dwie kategorie: gdy jedne trzydziestolatki z rozmysłem rezygnują z noszenia modnych beżowych szpilek na rzecz zupełnie płaskich czółenek, żeby móc wygodnie spacerować, to inne panie nie ruszą się za próg domu bez butów na podwyższonym obcasie.

Niemniej jednak modę i wygodę można bez obaw połączyć kupując takie buty, by potem elegancko w nich się prezentować. Botki 38 bądź pary w mniejszych oraz większych rozmiarach bardzo dobrze będą pasować do jeansów rurek, nawet jeśli takim kozaczkom zabraknie pokaźniej szpilki. Identyczną regułę można również zastosować do strojów, w tym też ubrań niemowlęcych – przecież niektóre okrycia ciała zostały tak pomyślane, żeby łączyć funkcjonalizm z najnowszymi trendami.

Trzy dekady temu nasze mamy szukały na wiejskich placach targowych głównie śpioszków i kaftaników, a obecnie najprawdopodobniej każda trzydziestoletnia mama małego berbecia ma w półce komody tak body dla niemowląt, jak i pajace z pięknymi nadrukami. Wymienione ubranka nie tylko są praktyczne, ale również wyjątkowo gustowne, bo niekiedy przywodzą na myśl męskie koszule bądź kreacje dla dorosłych kobiet. Ale żana mama nie powinna zapominać o zakupach także dla siebie ( dla niemowląt).

kobieta w czerwonym płaszczu

Autor: Jake Stimpson
Źródło: http://www.flickr.com

Zimową porą pragmatyzm zazwyczaj bierze górę nad aktualnymi trendami w modzie – kiedy spadnie śnieg i ściśnie siarczysty mróz, to wtenczas przydają się ciepłe kurtki damskie i sztuczne futra. Zasadniczo nie pamiętamy już czasów, gdy zakładało się kurteczki z nutrii i baranie kożuchy. Dzisiaj udaje się samym projektantom strojów fantastycznie łączyć modę z realizmem. Popularne damskie okrycia wierzchnie są wyjątkowo lekkie, a przy tym dobrze chronią przed zimnem, zatem nie ma potrzeby rezygnować z noszenia szykownych kurtek ortalionowych, gdy na zewnątrz temperatura spada poniżej zera.

A jeżeli w lecie uwagę przypadkowych przechodniów przyciągają mini spódniczki, to w grudniu identyczną rolę mogą spełniać oryginalne dodatki, np. futerkowe uszatki damskie lub jaskrawe szaliki zarezerwowane jedynie dla rezolutnych kobiet. Choć styliści raczej nie polecają eleganckim damom zbyt kolorowej odzieży, to jednak nawet panie po sześćdziesiątce nie rezygnują z tego rodzaju dodatków, jak np.

Czy tego typu zagadnienia Cię intrygują? Raźno więc kliknij tu – ta ważna propozycja (www.mistal-ogrodzenia.pl/akcesoria-do-gabionow-i-pergoli,-elementy-z-drutu,ap14.html) na pewno też niezwykle Cię zaciekawi!

czerwone rajstopy, które rewelacyjnie pasują do hebanowego płaszcza, puchowej kurtki w tymże odcieniu, a zwłaszcza do kozaków z wysoką cholewą i spódnic za kolano. Z tego powodu warto się zdecydować na odważne sprawunki (tu jest dobry adres).