Jak ubrać nasze pociechy?

Kategorie Ciekawostki,Nasze dziecko
Kiedy nasze dzieci przychodzą na świat, zazwyczaj chcemy im podarować, wszystko, co najlepsze. Próbujemy im dać to, czego nam brakowało w dzieciństwie. Stąd też oprócz fantastycznych zabawek i innych akcesoriów, które ułatwiają nam codzienne czynności, jesteśmy w stanie przeznaczyć fortunę na stylowe ciuszki dla naszych milusińskich. Nawet niemowlęta ubieramy w markowe ciuszki słynnych firm.Pragniemy, by nasze dzieci budziły niesamowity podziw wśród innych. Ale nie zapominajmy, że to nie jest żaden konkurs piękności. Nie trzeba kupować naszym dzieciom najbardziej kosztownych bluzeczek w sklepie, tylko z tego powodu, że to znana firma.

niemowle

Autor: Shannon
Źródło: http://www.flickr.com

Pozwólmy naszym latoroślom nacieszyć się tym niezwykłym czasem, jakim jest bez wątpienia dzieciństwo. W różnych sklepach możemy znaleźć słodkie spódniczki dla dziewczynek, w których nasze córeczki prezentują się jak prawdziwe księżniczki. Nie przenośmy własnej fascynacji modą na nasze dzieci. Niech dziewczynki noszą różowe sukienki z falbankami, rajtuzki w groszki i kokardy na włosach. To jest jedyny moment, gdy mogą wyglądać jak słodkie cukiereczki do schrupania.
Nasz syn też nie musi zawsze wyglądać jak mniejsza wersja swojego taty. Spodnie dla chłopca na kant wkładajmy mu na specjalne uroczystości, a nie na co dzień. Nie róbmy z naszych pociech ofiar mody. Na to wszystko też będzie czas.

ubranie

Autor: Ben Schumin
Źródło: http://www.flickr.com

Aby trochę oszczędzić na ubrankach dla dzieci, powinniśmy odwiedzić ulubione second handy. Możemy znaleźć w nich mnóstwo pięknych ubrań w świetnym stanie. Czasem można trafić na spodnie jeszcze z metką. Czasami też można tu znaleźć ubrania znanych projektantów w bardzo niskich cenach.

Przejdź na mój serwis (http://www.wehrfritz.pl/zlobek-przedszkole/motoryka-duza-sport/gry-i-zabawy-sportowe/chusty-animacyjne/7772/chusta-animacyjna-czarodziejskie-pileczki)! Tam czeka na Ciebie nowa rewelacyjna dawka szczegółowych wpisów na ten temat. Nie pożałujesz!

Zwracajmy za każdym razem uwagę na materiał, z jakiego ubranko jest zrobione. Najlepiej, żeby był naturalny i przyjemny dla delikatnej skóry naszego malucha. Najlepiej tuż przed wybraniem się na zakupy sprawdzić nowe oferty promocyjne przykładowo w tym miejscu – Po co niepotrzebnie tracić czas na długie chodzenie po sklepach, skoro są takie możliwości?

Warto też pójść do centrum handlowego i sprawdzić, jakie promocje przygotowały dla nas popularne sieciówki. Może uda nam się trafić na jakąś okazję. A wówczas pieniądze, zaoszczędzone na ubrankach, jesteśmy w stanie z czystym sumieniem wydać na interaktywną zabawkę lub drobną przyjemność dla siebie.