Drobiazgi dla matki i dziecka.

Kategorie Nasze dziecko
Do kupienia w sklepie internetowym wózki wielofunkcyjne oraz pasy poporodowe dla matek w niskich cenach.
Wózki wielofunkcyjne mają wiele pozytywnych cech. Raz wyda się pieniądze i problem jest z głowy. W modelach „2 w 1” ma się bowiem zapewniony – wózek z gondolą dla dziecka, które musi podróżować w pozycji leżącej oraz spacerówkę dla starszego.

kliknij i sprawdź

Autor: http://www.freeimages.com
Źródło: http://www.freeimages.com
Wózek wielofunkcyjny odznacza się nowoczesnym i sportowym wyglądem. Na wózku można zamontować fotelik samochodowy. Innowacyjna konstrukcja włącza wszystkie korzyści wózka klasycznego, zmieniając jego funkcje. Wózek z łatwością zmienia się z dziecinnego na spacerówkę. Stelaż z aluminium zapewnia wózkowi wytrzymałość, piękny wygląd oraz niewielki ciężar. Regulowane rączki oraz miękkie nosidełko zapewnia komfort zarówno rodzicom jak i dziecku. Tapicerka stworzona została z wysokiej jakości materiałów. Siedzisko spacerowe można obracać zarówno przodem jak i tyłem do kierunku jazdy.

Cztery bardzo szerokie piankowe koła, zapewniają bezproblemową jazdę w każdych warunkach. Oferowane przez nas wózki wielofunkcyjne dziecięce, mają szeroką paletę kolorystyczną. Do każdej konstrukcji dołączone są także przydatne akcesoria, takie jak torby, czy kosze na zakupy. Zachęcamy do bliższego zapoznania się z poszczególnymi rodzajami oferowanych przez nas produktów!

Noszenie pasa poporodowego jest powszechną praktyką na całym świecie. Szerokie oraz wygodne zapięcie na rzep, pozwala na swobodne dopasowanie pasa do brzuszka zapewniając wygodę. Pas poporodowy (więcej tutaj) poleca się po porodach fizjologicznych – wzmacnia nadmiernie rozciągnięte powłoki brzuszne; po porodach operacyjnych – zabezpiecza przed wystąpieniem przepukliny pooperacyjnej, daje poczucie pewności i bezpieczeństwa, łagodzi bóle rany pooperacyjnej; ułatwia też wczesne wykonywanie ćwiczeń gimnastycznych, wzmacniających mięśnie brzucha. Systematyczne noszenie pasa i wykonywanie odpowiednich ćwiczeń gimnastycznych przyspiesza powrót do figury sprzed ciąży.

Ciąża

Autor: Mario Emiliano Fernandez
Źródło: http://www.flickr.com
W celu stosownego dopasowania rozmiaru, trzeba dokonać pomiaru obwodu brzucha, a potem wybrać rozmiar z tabeli na pudełku.Pas poporodowy przechowuje się w oryginalnym opakowaniu, w suchym i zacienionym pomieszczeniu. Pas poporodowy pierze się w rękach w wodzie o temp. 40°C przy użyciu delikatnych detergentów do prania, na przykład przeznaczonych do prania wełny.

Nie należy dopuszczać do mocnego zabrudzenia. Nie należy prasować! Nie należy chlorować! Stosowanie wyrobu należy skonsultować z doktorem. Podczas noszenia pasa zalecane jest wykonywanie prostego zestawu ćwiczeń rehabilitacyjnych. Pernamentne stosowanie pasa bez wykonywania ćwiczeń, może doprowadzić do osłabienia mięśni brzucha.